Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
438.468
-0.47%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Alanında uzman 60 isim Çıldırmadan Önce Son Çıkış için bir araya geldi

  Destek Yayınları yine ezberleri bozacak bir yayınla okurların karşısına çıkıyor. Daha önce eşi benzeri olmayan bir dergi-kitap kitabevi raflarında yerini aldı: Çıldırmadan Önce Son Çıkış...
  • Özel İçerik
  • 22.04.2021 - 13:31
  Alanında uzman 60 isim Çıldırmadan Önce Son Çıkış için bir araya geldi

  Konusunda uzman psikiyatristler, psikologlar, tıp doktorları, beslenme uzmanları, holistik sağlık uzmanları, iletişimciler, hukukçular ve daha pek çok meslek grubundan altmış önemli isim bir araya gelerek elinizden düşürmeden okuyacağınız kapsamlı bir çalışmaya imza attı.

  Birbirinden değerli isimlerin yazılarıyla renk kattığı Çıldırmadan Önce Son Çıkış için dünyaca ünlü çizer Kutlukhan Perker de arşivini açtı ve illüstrasyonlarıyla bu kıymetli çalışmadaki yerini aldı.

  Ayrıca yetenekli genç çizerlere de her zaman fırsat tanıyacak derginin genel yayın yönetmenliğini Selda Terek üstleniyor.

  ALANINDA UZMAN İSİMLER

  Her biri kendi alanında öne çıkan isimlerin belirlenen bir tema çerçevesinde yazdıkları bu dergi tipine bookazine deniyor.

  İngilizce book (kitap) ve magazine (magazin)’den üretilmiş bir kelime olan bookazine’ler dergi gibi belirli aralıklarda çıksa da kitap gibi istediğiniz zaman ulaşılabilir olacak şekilde değerlendiriliyor.

  Alanında uzman 60 isim Çıldırmadan Önce Son Çıkış için bir araya geldi #1

  Satın almak için tıklayın:

  Sayfa: 200

  DUYGULAR VE DEĞERLER

  İlk sayısı duygular ve değerler temasıyla yayımlanan derginin yazarları ikinci sayı için söyleyemediklerimiz, itiraf edemediklerimiz, arka bahçelerimiz teması üzerinde çalışmaya başladılar bile!

  Ergül Tosun

  ergul.tosun@ensonhaber.com


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir