Petrol
94.61
-2.05%
Euro
18.2148
-0.25%
Dolar
18.1108
0.18%
Altın
1.018
-0.26%
Borsa
3021
0.00%
Bitcoin
390.318
-8.65%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C
  Kült romanlar, yeni ciltleriyle çok sevildi

  Kült romanlar, yeni ciltleriyle çok sevildi

  Can Yayınları, modern ve çağdaş edebiyatın kült yapıtlarını ciltli, şömizli, özel tasarımlı baskılarda bir araya getirdi. Okurlardan ise büyük bir ilgi geldi.
  • Haber Merkezi
  • 28.04.2021 - 11:17
  • Güncelleme : 28.04.2021 - 16:47

  Çağdaş dünya edebiyatının dört önemli eseri artık ciltli, şömizli ve özel tasarımlarıyla 2018 yılında raflarda yerini almıştı. Bu dört roman kitapseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

  Gelin birlikte inceleyelim...

  Yabancı

  Albert Camus’yü yalnız Fransa’da değil, tüm dünyada bir neslin sözcüsü ve kılavuzu haline getiren ilk romanı, varoluşçuluk felsefesinin en ses getiren metni olmuştur.

  Yabancı, sıradan bir insanın yabancılaşması üzerinden modern insanın anlam arayışını, bilincin toplumdan ve dış dünyadan kopuşunu anlatan, yankısı sonsuza dek kulaklarda çınlayacak bir başyapıt.

  Kült romanlar, yeni ciltleriyle çok sevildi #1

  Satın almak için tıklayın:

  Veronika Ölmek İstiyor

  Paulo Coelho, Bosna ve Slovenya’da geçen, en sevilen romanlarından biri olan Veronika Ölmek İstiyor’da, varoluşumuzun her dakikasında yaşam ile ölüm arasında bir seçim yapıyormuş gibi hissetmemizi istiyor.

  Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkanları, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalanları ve tüm olumsuzluklara rağmen hayatın sonsuz değerini anlatıyor.

  Kült romanlar, yeni ciltleriyle çok sevildi #2

  Satın almak için tıklayın:

  Kırmızı Pazartesi

  Kırmızı Pazartesi, bir cinayetin arka planını göstermekten öte, acımasız törelerin kıskacındaki bir halkın ortak davranış biçimlerinin portresini de çiziyor. Böylece alabildiğine sürükleyici bu kısa ve ölümsüz roman, adeta bir toplumun ruh çözümlemesi niteliğini de kazanmış oluyor.

  Kült romanlar, yeni ciltleriyle çok sevildi #3

  Satın almak için tıklayın:

  Siddhartha

  1922’de yayımlandığından beri milyonlarca insana kılavuzluk eden Siddhartha, Doğu ve Batı din geleneklerini psikanaliz ve psikolojiyle birleştiren, insanlığa dair derin bir empati duygusuyla yazılmış, 20. yüzyılın ortaya çıkardığı en önemli ve en sarsıcı alegorilerden biri.

  Kült romanlar, yeni ciltleriyle çok sevildi #4

  Satın almak için tıklayın:

   

  Ergül Tosun

  Kitap sayfası için iletişim:

  ergul.tosun@ensonhaber.com

   


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir