Euro
10.3937
-0.12%
Dolar
8.7059
-0.03%
Altın
497.09
0.01%
Borsa
1.411
0.6%
Bitcoin
300.703
3.77%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C

  Psikolog Elaine N. Aron’ın Hayli Duyarlı Kişi kitabı raflarda

  Merikalı Psikolog Elaine N. Aron’ın, The New York Times gazetesinin paha biçilemez bir kaynak olarak nitelendirdiği Hayli Duyarlı Kişi..
  • Haber Merkezi
  • 24.05.2021 - 14:18
  Psikolog Elaine N. Aron’ın Hayli Duyarlı Kişi kitabı raflarda

  Hassas Ruhlar İçin Kılavuz adlı kitabı, duyarlı olmanın sıklıkla yanlış anlaşıldığı ve yanlış adlandırıldığı modern dünyada eşsiz bir kılavuz niteliği taşıyor.

  Üzerine çok az çalışma bulunan önemli bir konuyu inceleyen kitap, duyarlı kişilere kendilerini bir kez daha tanıma şansı verirken farklı bir bakış açısı kazanmalarına da yardımcı oluyor. Hayli Duyarlı Kişi, Epsilon logosuyla okurlara ulaşıyor.

  Psikolog Elaine N. Aron’ın Hayli Duyarlı Kişi kitabı raflarda #1

  FARKLI BAKIŞ AÇISI SUNUYOR

  Üzerine çok az çalışma bulunan önemli bir konuyu inceleyen kitap, duyarlı kişilere kendilerini bir kez daha tanıma şansı verirken farklı bir bakış açısı kazanmalarına da yardımcı oluyor.

  Psikolog Elaine N. Aron’ın Hayli Duyarlı Kişi kitabı raflarda #2

  Psikolog Elaine N. Aron

  PEK ÇOK DİLE ÇEVRİLDİ

  Elaine N. Aron’ın, The New York Times gazetesi tarafından "HDK’ler ve onları anlamak isteyenler için paha biçilemez bir kaynak" olarak nitelendirilen Hayli Duyarlı Kişi – Hassas Ruhlar İçin Kılavuz adlı kitabı, on dörtten fazla dile çevrildi ve dünyanın dört bir yanında bir milyondan fazla sattı.

  Ergül Tosun

  Kitap sayfası için iletişim:

  ergul.tosun@ensonhaber.com

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir