Euro
15.2862
1.48%
Dolar
13.476
1.27%
Altın
768.21
0.9%
Borsa
1.878
1.09%
Bitcoin
772.400
-0.04%
13ºC
İstanbul
Güneşli 13 C

  Sıra dışı bir ailenin sıra dışı yolculuğu: Tuhaflıklar Ailesi Yollarda

  Unutulmaz Bir Gün adlı bol ödüllü kitabından tanıdığımız Amerikalı yazar John David Anderson'ın imzasını taşıyan Tuhaflıklar Ailesi Yollarda, keyifli bir okuma sunuyor.
  • Özel İçerik
  • 30.03.2021 - 14:30
   Sıra dışı bir ailenin sıra dışı yolculuğu: Tuhaflıklar Ailesi Yollarda

  Farklılıkları ve kendilerine has tuhaflıklarıyla dikkat çeken Tuhafoğlu ailesi üzerinden aile olma kavramını tekrardan tanımlayan bu katmanlı roman, eksantrik tiplemeleri, şaşırtıcı olay örgüsü ve kıvrak üslubuyla üç kuşaklık bir baba-oğul ilişkisine odaklanıyor.

  Gizem dolu anlatısını, Orion Takım Yıldızı ve gökyüzü ile ilişkilendirerek okurun merak duygusunu kabartan yazar, hiçbir şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını ve gerçeklerin üstesinden gelebilmek için daima cesur adımlar atmak gerektiğini hatırlatıyor.

  JELİBONLARLA KAZANILAN HAYAT

  Hayatını ilginç aromalı jelibonlar üreterek kazanan kimyager bir baba, astronom bir anne, yürüyen sözlük tanımının vücut bulmuş hali bir kız kardeş ve müzikalleri ezbere bilen bir ablası varken Orion, Tuhafoğlu ailesindeki en sıradan bireydir.

  GEÇMİŞE UZANAN YOLCULUK

  Bir akşam, kapılarına gelen bir palyaço tarafından büyükbabalarının hayatını kaybettiği haberini alan aile, buruk duygular eşliğinde, ona son kez veda etmek üzere apar topar yola koyulur.

  Geçmişe uzanan bu gizemli yolculukta çocuklar büyükbabalarını, yani Tuhafoğlu Baba'yı daha yakından tanıma fırsatı bulurken, babaları da geçmişiyle ilgili içsel bir yolculuğa çıkar.

   Sıra dışı bir ailenin sıra dışı yolculuğu: Tuhaflıklar Ailesi Yollarda #1

  Satın almak için tıklayın:

  Sayfa: 304

  GERÇEKLERİN ARDINDA YATAN GİZEM

  Trajikomik olayların peşi sıra birbirini kovaladığı bu serüven, Tuhafoğlu ailesini sonsuza dek değiştirmekle kalmayıp, gerçeklerin ardında yatan gizemi de açıklığa kavuşturacaktır...

  SIRA DIŞI BİR SERÜVEN...

  Bir ailenin geçmişini gün yüzüne çıkaran ve geleceğini yeni baştan tayin etmesine tanıklık ettiren bu etkileyici roman, Tuhafoğlu ailesini ortak bir deneyim etrafında buluşturarak eşi benzerine az rastlanır bir serüven yaşatıyor.

   Sıra dışı bir ailenin sıra dışı yolculuğu: Tuhaflıklar Ailesi Yollarda #2

  John David Anderson

  MUTLU AİLE ORTAMININ SIRRI

  Farklılıklarımızın bizleri ayırmayıp aksine birleştirdiğine vurgu yapan Tuhaflıklar Ailesi Yollarda, aileyi bir arada tutan değerlere temas ederek mutlu ve huzurlu bir aile olmanın sırlarını paylaşıyor.

  Kitap sayfası için iletişim:

  ergul.tosun@ensonhaber.com

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir