Euro
10.0085
0.13%
Dolar
8.2918
-0.27%
Altın
483.9
1.3%
Borsa
1.428
0.58%
Bitcoin
468.382
-1.85%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 21 C

  Trendeki Yabancı'nın mayıs sayısı yayında

  Aylık öykü uygulaması Trendeki Yabancı'nın yirminci sayısı Renkler temasıyla yayımlandı.
  • Haber Merkezi
  • 04.05.2021 - 10:29
  Trendeki Yabancı'nın mayıs sayısı yayında

  Doğukan İşler, Daryl Scroggins, Ecehan Biçen, Lawrence Schimel, Murat Gil, Hüseyin Kılıç, Sean Pravica, Neil Clark, Ayşe Başcı, Deniz Tekin, Matilda Harjunpää, Aimee Parkison, Meg Pokrass, Tara Isabel Zambrano, Semrin Şahin, C Pam Zhang, Michele Finn Johnson, E.L. Miller, Beyza Süren, Ayşe Parlak Akyüz ve Ayşegül Kopdagel öyküleriyle Trendeki Yabancı'nın mayıs sayısında.

  DİNLEYEBİLECEĞİNİZ HİKAYELER

  Trendeki Yabancı'da online olarak ücretsiz okuyabileceğin Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir de Baktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel - Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes Kendisiyle Meşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Temiz Kâğıdı.

  Trendeki Yabancı nın mayıs sayısı yayında #1

  BİR HİKAYEN OLSUN

  Trendeki Yabancı'nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store'da yayında!  Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir