taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0612
6.7743
1285.11
87435.3
250.514

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları

Nişanlısından ayrıldığı için bunalıma girerek, onun oturduğu apartmanın damından atlayarak hayatına son veren geç kızın annesinin olay yerinde ağıt yakması yürekleri yaktı.

İHA | 22.04.2019 - 09:29..
Whatsapp ile paylaş

Merkez Çukurova ilçesi Toros Mahallesi’nde meydana gelen acı olayda, intihar eden kızını gören annenin çaresiz hali, yürekleri yıktı geçti.

AYRILDIĞI NİŞANLISINI AŞAĞI ÇAĞIRDI, ÇATIDAN ATLADI

Sevgi Can Y. (27) ile Fatih Emre A. (29) bir süre önce nişanlandı. Ancak nişanlandıktan sonra çift bir türlü anlaşamadı. Sürekli tartışan çift ayrılmaya karar verdi. Olaydan yaklaşık 10 gün önce çift ayrıldı. Daha sonra genç kız nişanlısını arayarak ortak kullandıkları motosikleti de vermek istediğini söyledi. Sevgi Can Y., Fatih Emre A.’nın evine gitti. Apartmanın önüne gelen genç kız nişanlısını telefonla arayarak "Geldim ben aşağı gel" dedi. Bunun üzerine Fatih Emre A.’da aşağı indi. Ancak apartman bahçesinde motosiklet dururken genç kızı göremedi.

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları ViDEO

NE DEDİYSE İKNA OLMADI, YERE ÇAKILIP HAYATINI KAYBETTİ

Fatih Emre A. genç kızın nereye gittiğine bakarken onu apartmanın damında gördü. Genç kız hayatına son vereceğini söyledi. Fatih Emre A. onu ikna etmeye çalıştı, yapmamasını söyledi daha sonrada dama çıkmak için apartmana girdi. Bu sırada genç kız kendini apartmanın damından aşağı bıraktı. Zemine çakılan genç kızı görenler hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ise Fatih Emre A.’yı olay yerinden ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları


"DEĞER MİYDİ KUZUM, VURUN, ÖLDÜRÜN BENİ"

Bu sırada genç kızın annesi Fatma Y. ve akrabaları da olayı duyarak olay yerine geldi. Anne Fatma Y. kızını görmek isteyerek gözyaşlarına boğuldu. Anne kızının başında gözyaşları içinde "Allah’ım şu mübarek günde beni yakanda yansın. Evladım niye bunu bana yaptın değer miydi kuzum. Sevgi’m gitti yetişin, benim evladım orada yatarken nasıl oturayım ben. Kuzum bunu bana niye yaptın bunların Allah’ı yok. Vurun beni de öldürün bende ölmek istiyorum" şeklinde yaktığı ağıtlar herkesi ağlattı.

Anne, kızının yanına gitmek için demir kapıya çıktı ancak polis izin vermedi. Anne en sonunda demir kapı önünde yığılarak çaresizce kızına baktı. Bir süre sonra genç kızın cenazesi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları

Adana’da annenin kızının cesedi başındaki zor anları

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir