taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7436
Euro
7.2941
Altın
1617.44
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.028
Bitcoin
45681.2

Konya Emniyeti'nde görev değişikliği

Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde görevli biri Şube Müdür Yardımcısı olan 4 rütbeli polis görevden alındı.


Whatsapp ile paylaş

Konya Emniyeti'nde görev değişikliği

Konya Emniyeti'nde görev değişikliği

Görevden alınanların yerine 1 komiser, 2 komiser yardımcısı atandı. Ayrıca 45 polisin de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne atanması üzerine, şubedeki bazı polislerin de başka birimlere gönderileceği öğrenildi. Böylelikle 52 polisin görev yeri değişirken, değişikliklerin devam edeceği öne sürüldü.

GÖREVDEN ALINAN MÜDÜRLER

17 Aralık günü İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 'Yolsuzluk ve Rüşvet' operasyonunun ardından Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürü 3'üncü sınıf Emniyet Müdürü Hasan Yavuz, görevden alınıp Olay Yeri İnceleme Şubesi'ne atandı. Yavuz'dan boşalan göreve ise Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü Ali Loğoğlu atandı. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde bugün yeni görevden alınmalar oldu. Şube Müdür Yardımcısı 4'üncü sınıf Emniyet Müdürü Bekir Aydın Meram İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı'na, Komiser Göktürk Avcı Selçuklu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Komiser Yardımcıları Adem Yelek Karatay İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Mustafa Cıvıl da Meram İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.

52 POLİSİN GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİ

Görevden alınanların yerine 1 komiser ve 2 komiser yardımcısı atandı. 45 polisin de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'ne atanması üzerine, şubedeki bazı polislerin emniyet müdürlüğündeki başka birimlerde görevlendirileceği öğrenildi. 52 polisin görev yeri değişirken, görev yeri değişikliklerin devam edeceği öne sürüldü.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir