taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5755
Euro
7.2624
Altın
1621.77
Borsa
88059.46
Gram Altın
342.982
Bitcoin
42405.7
fuzulev

Konya'da Nasreddin Hoca'lı muhtarlık seçim çalışmaları

Konya’nın Akşehir ilçesinde, muhtar adayı seçim çalışmaları kapsamında temsili Nasreddin Hoca ile birlikte mahalledeki sokakları gezerek seç


Whatsapp ile paylaş

Konya'da Nasreddin Hoca'lı muhtarlık seçim çalışmaları

Konya'da Nasreddin Hoca'lı muhtarlık seçim çalışmaları

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri yaklaşırken muhtar adayları da değişik seçim kampanyalarıyla seçmenlerinden oy istiyor.

SOKAKLARDA BROŞÜR DAĞITTILAR

Konya’nın Akşehir ilçesinde Yarenler Mahallesi’nden muhtar adayı Celal Kocabaş değişik bir seçim kampanyasına imza atarak temsili Nasreddin Hoca ile birlikte seçmenlerini ziyaret edip destek istedi. Eşeğe ters binen temsili Nasreddin Hoca ile birlikte aday olduğu mahallenin sokaklarında broşür dağıtan muhtar adayı Celal Kocabaş dikkat çelkti. Temsili Nasreddin Hoca da “Torunum Celal Kocabaş’a desteklerinizi bekliyorum” diyerek heybesindeki şeker ve fıstıkları dağıttı. Özellikle çocuklardan büyük ilgi gören temsili Nasreddin Hoca evlerinin pencerelerinden ve balkonlarından bakan vatandaşlara da el salladı. Bazı ailelerde temsili Nasreddin Hoca ile birlikte çocuklarının fotoğraflarını çekti.

''İNŞALLAH BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ''

Değişik bir seçim kampanyası ile seçmenlerinden destek bekleyen Yarenler Mahallesi muhtar adayı Celal Kocabaş, “Yarenler Mahallesi Muhtar adaylığımızda Nasreddin Hocamızın felsefesi ve ideolojisini örnek alarak onun örnek adamlığıyla beraber mahallemizdeki seçmenlerimizi ziyaret ediyoruz. Hocamızla birlikte inşallah başarıya ulaşacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir