taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.498

Köpek alerjisi olan kadını uçaktan attılar

ABD'de Southwest Havayolu şirketi filosundaki bir uçkta, köpeğe alerjisi bulunan bir kadın yolcu uçaktan polis zoruyla atıldı.

Haber Merkezi | 28.09.2017 - 10:56..

ABD'de son zamanlarda sıkça duymaya alıştığımız iki konu var. Biri polis şiddeti, ötekiyse uçaktan atılma haberleri. Uçaktan polis zoruyla atılma örneklerinden biri daha meydana geldi.

Köpeğe alerjisi olan kadın uçaktan atıldı-İZLE

Köpek alerjisi olan kadını uçaktan attılar

HOSTESLER UÇAĞA POLİSLERİ ÇAĞIRDI

Olay Southwwest havayolu şirketinin Baltimore-Los Angeles uçuşunu yapacak olan uçakta yaşandı. Koltuğuna gitmek üzere uçağa binen kadın, kordior üzerinde iki adet küçük köpek gördü. Bunun üzerine hemen telaşlanan kadın yetkililere haber verdi.

Köpek alerjisi olan kadını uçaktan attılar

Hostesler kadını sakinleştirmeye çalıştı, ancak köpeklere alerjisi bulunduğunu söyleyen kadın bir türlü sakinleşmek bilmedi. Bunun üzerine hostesler uçağa acil durum bildirimiyle polis çağırdı.

POLİSLER KADINI ZORLA UÇAKTAN ÇIKARTTI

Uçağa gelen polisler kadının yanına gelerek önce alerjisi olduğuna dair belge istedi, ancak kadın belgesini gösteremeyince, polisler devreye girerek kadına karşı güç kullandılar.

Köpek alerjisi olan kadını uçaktan attılar

Önce yerlerde sürüklenen kadına polisler yürü diye bağırarak komut verdi, ancak kadın polisin kendisini sıktığı için adım dahi atamayacak durumdaydı. Bunun üzerine daha da öfkelenen polis kollarıyla kadını zorla tutup dışarı çıkarttı.

Köpek alerjisi olan kadını uçaktan attılar

YOLCUNUN PROFESÖR OLDUĞU İDDİASI

Southwest Havayolu firmasında yaşanan olaya ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken, kadın yolcunun uçaktan atıldığı sırada "Ben profesörüm, bunu yapamazsınız." dediği belirtildi.

Daha önce de ABD merkezli havayolu şirketi United Airways, Şikago'dan Louisville'e olan uçuşunda uçak kapasitesinden fazla rezervasyon yapınca 4 yolcuyu uçaktan indirmiş, içlerinden Çinli bir doktoru da darp ederek uçaktan zorla atmıştı.

Köpek alerjisi olan kadını uçaktan attılar

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)