taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7584
Euro
7.3627
Altın
1657
Borsa
92381.82
Gram Altın
360.26
Bitcoin
49933.84

Körfez Belediyesi'nin meclis toplantısı gerçekleştirildi

Körfez Belediye Meclisi 2015 yılı Şubat ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 19 gündem maddesi ele alındı.


Whatsapp ile paylaş

Körfez Belediyesi'nin meclis toplantısı gerçekleştirildi

çç

Körfez Belediye Meclis Salonu'nda yapılan toplantı açılış, yoklama ve saygı duruşu ile başladı. Gerçekleştirilen toplantıda 19 gündem maddesi ele alındı. Mecliste bir önceki aya ait tutanak özetlerinin oylanmasının ardından meclis gündeminde yer alan maddeler görüşülerek karara bağlandı.

KARARLAR VERİLDİ

Mecliste, Kınık Belediyesi'nin kardeş belediye teklifi üzerine Körfez Belediyesi'nin İzmir ili Kınık Belediyesi ile Kardeş Şehir Belediyesi olmasına oy çokluğu ile karar verildi.

Körfez Belediyesi'nin bu kararla birlikte yurt dışında dört, yurt içinde üç kardeş belediye olmak üzere toplamda yedi kardeş belediyesine ulaşmış oldu.

İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLAYACAK

Önerge olarak gündeme gelen Alevi vatandaşlar için yapılacak olan Cemevi için yer tahsisi ve yardım talebi oy birliğiyle kabul edildi.

Yavuz Sultan Selim mahallesinde imar plan değişikliği yapılarak kurulması planlanan Cemevi'nin inşaat çalışmaları kısa süre içerisinde başlayacak.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir