Dolar
7.5615
0.1961%
Euro
8.9698
0.1775%
Altın
1955.57
0.5853%
Borsa
1114.61
0.3556%
G. Altın
474.951
0.6845%
Bitcoin
82843.88
0.2273%
23ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 23 C

  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle

  Bu hafta 2'si yerli, 5 film vizyona girecek..
  • 28.09.2012 - 09:59
  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle

  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle #1

  Sinan Çetin'in Çanakkale Savaşı'nı anlattığı "Çanakkale Çocukları" ile Özgür Özberk'in komedi türündeki "N'apcaz Şimdi" filmleri, bu hafta sinemaseverlerle buluşacak. "Yargıç Dredd", "Roma'ya Sevgilerle" ve "Rec 3: Diriliş" filmleri de bu hafta vizyona girecek yabancı filmler

   ÇANAKKALE ÇOCUKLARI

  Yönetmen Sinan Çetin'in "Çanakkale Çocukları" isimli, "dram, savaş ve tarih" türündeki filmi, bu hafta seyirciyle buluşacak. Başrollerini Haluk Bilginer, Oktay Kaynarca, Yavuz Bingöl, Wilma Elles ve Cemo Çetin'in paylaştığı filmde bir annenin, çocuklarını savaştan alma çabası anlatılıyor.

  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle #2

  Filmin konusu kısaca şöyle:

  Bir anne rüyasında iki oğlunun Çanakkale savaşında birbirini öldürdüğünü görür. Üstelik biri İngiliz diğeri Osmanlı siperindedir. Bunu kocası Kasım beyle paylaştığında, kocası onun delirdiğini düşünür. Ancak evlatlarının tehlikede olduğunu hisseden annenin durmaya niyeti yoktur... Bir annenin yüreğindeki sesin peşine takılarak çıktığı bu yolculuk, Çanakkale Savaşı'nın kanlı meydanlarına kadar onu sürükleyecektir. İki ayrı cephede iki düşman kardeş... Bir anne onları kurtarabilir mi?

  N'APCAZ ŞİMDİ

  Haftanın diğer yerli filmi ise ilk kez yönetmen koltuğuna oturan oyuncu Özgür Özberk'in "N'apcaz Şimdi" isimli yapıtı.

  Filmde Özge Özberk, Ufuk Özkan, Zeynep Beşerler, Ebru Kocaağa ile Didem Uzel rol alıyor.

  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle #3

  Nalan ve Toygar dillere destan bir aşkla evlenmişlerdir fakat fazla zaman geçmeden bu evlilik bir kabusa dönüşmüştür. Toygar kaçışı metresi Alev ile yaşadığı yasak aşkta bulur. Bir yandan hayatı kendisine dar eden karısı ve evlilik düzeni diğer yandan, Alev ile olan ilişkisini açığa çıkma ihtimali Toygar'a sonunu kestiremediği karmaşık planlar yaptıracaktır.

   

  REC 3: DİRİLİŞ

  Dram, korku, ve gerilimi bir arada bulmak isteyen sinemaseverlerin beğeniyle izleyeceği "Rec 3: Diriliş" filminin yönetmen koltuğuna aynı zamanda filmin senaristi de olan Paco Plaza oturuyor.

  2012 İspanya yapımı serinin 3. filminde; başrolleri Leticia Dolera ve Diego Martin paylaşıyor.

   5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle #4

  YARGIÇ DREDD

  Yönetmen Pete Travis'in "Yargıç Dredd" filmi de bu hafta sinemaseverlerle buluşacak.

  Dünyanın Atom Çağı'na girdiği gelecekte, insanlar megapollerde yaşamaya başlamıştır. Suça karşı acıması olmayan polis güçleri suçlu potansiyeli gördüğü her insanı acımasızca cezalandırmaktadır.

  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle #5

  Senaristliğini Alex Garland ve Carlos Ezquerra'nın yaptığı filmde Lena Headey, Karl Urban, Domhnall Gleeson, Olivia Thirlby rol alıyor.

  ROMA'YA SEVGİLERLE

  Woody Allen'ın "Roma'ya Sevgilerle" isimli filmi de bu hafta vizyona giriyor.

  Woody Allen'ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve senaristliğini de üstlendiği ABD, İtalya ve İspanya ortak yapımı filmde, Penelope Cruz, Ellen Page, Roberto Benigni, Alec Baldwin rol alıyor. Film İtalya'da bir grup Amerikalı ve İtalyan'ın başlarından geçen romantik anları ve maceraları konu alıyor.

  5 yeni film vizyona giriyor- Tıkla İzle #6

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir