Euro
14.3912
-0.54%
Dolar
12.7336
-0.65%
Altın
732.27
-0.37%
Borsa
1.809
1.82%
Bitcoin
731.606
0.76%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  Adem Metan Yalnızlığın Sen Tonu'nu yazdı

  Radyocu Adem Metan'ın kaleminden dökülen dizelerden oluşan Yalnızlığın Sen Tonu kitabı Yediveren Yayınları'ndan çıktı.
  • 12.09.2014 - 15:57
  Adem Metan Yalnızlığın Sen Tonu'nu yazdı

  adem metan

  Yalnızlık üzerine çokça kitap yazıldı ama böylesi daha önce hiç yazılmadı. Radyocu Adem Metan yazılmayanı yazdı ve adını da 'Yalnızlığın Sen Tonu' koydu.

  Adem Metan'ın üzerinde aylarca çalıştığı Yalnızlığın Sen Tonu kitabı Yediveren Yayınları'ndan çıktı. Tüm kitapçılarda yer almaya başlayan kitap daha çıkmadan büyük yankı buldu. Ünlü isimlerin sosyal medya üzerinden destek verdiği kitap henüz raflarda yerini almadan merak konusu olmaya başlamıştı.

  İlk olarak internet üzerinden satışa sunulan Yalnızlığın Sen Tonu yaptığı satışla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bugün itibariyle tüm kitapçılarda raflardaki yerini alan kitap hayatın bir gerçeği olan yalnızlığın dizelere dökülmüş hali.

  Adem Metan Yalnızlığın Sen Tonu nu yazdı #2

  Yalnızlık; telaffuzu bile ürperti verici. Tek başına, yapayalnız kalmak, arayıp soran hiç kimsenin olmaması, merhaba diyecek bir sese bile duyulan özlem... Kimsesizlik... Kalabalıklar içinde bir başına kalmak... Ruha korku salan dehşetli duygu...

  Bu duyguların derinlemesine irdelendiği şiirsel dizelerden oluşan Yalnızlığın Sen Tonu kitabı ile Adem Metan bize yalnızlığın tüm tonlarını anlatıyor.

  Adem Metan Yalnızlığın Sen Tonu nu yazdı #3

  İŞTE O DİZELERDEN BİRKAÇ

  - Yalnızlık da hayatın gerçeklerinden biri. Tıpkı yaşamın her gün karşımıza çıkardıkları gibi... Yalnızlık; telaffuzu bile içimi ürpertiyor. Tek kalmak, arayıp soranınızın olmaması ve minicik bir sese muhtaç kalmak! Şu anda kimsesizliği, yalnızlığı hissetmiyorum. Eğer bir gün dostsuz ve arkadaşsız kalacak olursam bu en büyük yalnızlığım olur herhalde... Umarım öyle günler yaşamam... (Fatih PORTAKAL)

  - Ve yine yalnızlıktı; insanı tuzaklara düşüren; yanımda kimse yok diye düşünürken el uzatan şeytanı melek olarak gösteren!

  - Koskocaman şehirde yalnızım. İnsanlar gelip geçiyor yanımdan duymuyor kulaklarım, görmüyor gözlerim, anlamıyor bu şehir beni, anlamıyor insanlar. Yalnızım İstanbul senin sokaklarında çaresiz yapayalnız ve suskunum.

  - Yalnızlık hiç ummadığın anda yakalar insanı, bir kanser gibi yavaş yavaş ve her gün biraz daha acı çektirerek ölüme sürükler seni. Dolaşır damarlarında kan ve yalnızlık; sensizim, her şeyden önemlisi yalnızım...

  - Katla bir sayfayı ikiye, sağ tarafa mutluluğunu, sol tarafına yalnızlığını yaz...

  - Sen benim yanaklarımdaki masum gamzem, sen benim gözlerimden süzülen gözyaşım, sen benim hayatım her şeyimdin gitmeden önce...

  Adem Metan'ın Yalnızlığın Sen Tonu isimli kitabı tüm kitap marketlerde...

  KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir