Euro
15.2410
-0.30%
Dolar
13.5969
0.05%
Altın
792.1150
-0.31%
Borsa
1952
0.02%
Bitcoin
497.175
-3.44%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C

  Başrol oyuncusundan Şahin'e yanıt

  Fadime Şahin'in dava ettiği filmin başrol oyuncusundan yanıt var..
  • 20.08.2012 - 14:41
  Başrol oyuncusundan Şahin'e yanıt

  Başrol oyuncusundan Şahin e yanıt #1

  Gani Rüzgar Şavata'nın yönettiği "(Q)üfür' adlı sinema filmini "Benim hayatımı çekiyorlar" diyerek mahkemeye veren Fadime Şahin'e filmde "Fatma" karakterini oynayan Cansu Taşkın'dan yanıt geldi.

  FADİME ŞAHİN DAVA AÇTI

  1 milyon dolar bütçeli "(Q)üfür" adlı sinema filmi daha vizyona girmeden olay oldu. Filmde bir dönem Türkiye'sinin en çok konuşulan konusu olan Müslüm Gündüz-Fadime Şahin olayının anlatıldığı iddiası basında yer alınca film çok konuşulmaya başlandı.

  Bu gelişmeler üzerine olayın baş aktörü Fadime Şahin filme dava açtı ve durdurulmasını istedi.

  Fadime Şahin'i oynadığı iddia edilen başrol oyuncusu Güzel oyuncu Cansu Taşkın, Fadime Şahin'e yanıt geldi. Güzel oyuncu Cansu Taşkın, "Bir kara mizah filmi yaptık. Benim oynadığım karakterin adı Fatma. Ne Fadime Şahin'i, ne de bir başka ünlü oynamıyorum. Film bir dönem Türkiye'de yaşanmış olan olaylara mizahi bir pencereden bakıyor" dedi.

  Fadime Şahin'i davasını anlamsız bulduğunu dile getiren Taşkın, "Henüz vizyona bile girmemiş bir filmi izlemeden nasıl mahkemeye verdiğini anlamak imkansız. Filmdeki Fatma'nın kendisiyle alakası yok. Ben ünlü birini oynayacak olsam öncelikle onun kim olduğunu araştırırım. Filmde makyajla onun gibi görünürüm. Ben esmer güzeliyim, hanımefendi kumral. Hem beyazperdeye bile yansımadan kulaktan dolma haberlerle nasıl kendisinin olduğuna karar verdi şaşılacak şey. Ben bile daha kendimi izlemedim." dedi.

  GÜNDEME GELMİŞ HERKESİN HAYATI FİLM OLUR

  Cansu Taşkın sözlerini şöyle noktaladı: "Fadime Şahin gibi mal olmuş birinin hayatı film olur. Gazetelere manşet olmuş, haberlere konu olmuş, belgeseli çekilmiş bir insan elbette film olabilir ama bir gün Fadime Şahin'i hayatı film olacaksa önce kendisinin haberi olur. Bu konuda içini ferah tutsun" dedi.


  Görüş Bildir