Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
325.317
-0.45%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Bu hafta 3 yeni film vizyona girdi - Tıkla İzle

  Bu hafta tarih, aksiyon ve animasyon sahnelerinin yer aldığı 3 yeni film sinamaseverlerle buluştu.
  • 18.02.2012 - 10:05
  Bu hafta 3 yeni film vizyona girdi - Tıkla İzle

  Bu hafta 3 yeni film vizyona girdi - Tıkla İzle #1

  FETİH 1453

  Yönetmenliğini Faruk Aksoy'un yaptığı "Fetih 1453" filminde, Devrim Evin, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, Recep Aktuğ, Erden Alkan'ın yanı sıra geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

  Türkiye genelinde 850 salonda bugün saat 14.53'te vizyona girecek filmde, Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethi konu alıyor.

  FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

  HAYALET SÜRÜCÜ 2: İNTİKAM ATEŞİ

  Mark Neveldine ile Brian Taylor'ın yönettiği ve Nicolas Cage, Christopher Lambert, Idris Elba ile Ciaran Hinds'in rol aldığı "Hayalet Sürücü 2: İntikam Ateşi (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)" filmi, 3 boyutlu aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

  Filmin konusu şöyle:
  "Şeytanın ödül avcısı Johnny Blaze inzivaya çekilmiştir, ta ki gizli bir mezhebe bağlı olan bir kilise, ondan genç bir çocuğu şeytanın elinden kurtarmasını isteyene dek. Blaze, başlarda tekrar Hayalet Sürücü'nün güçlerine sahiplenme fikrine sıcak bakmaz, ancak çocuğu kurtarmanın ve üzerindeki lanetten kurtulmanın tek yolu budur."

  FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

  MUPPETS

  Yönetmenliğini James Bobin'in yaptığı ve başrollerini Jason Segel, Amy Adams ve Chris Cooper'ın paylaştığı "Muppets" filmi, animasyon sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

  Filmde, "Kermit"i Erkan Taşdöğen, "Walter"i Arda Aydın, "Gary"i Ömer Vatanartıran, "Mary"i Aysun Topar, "Bayan Piggy"i Bora Severcan, "Fozzie Bear"i Tuna Öztunç ve "Tex Richman"i Ercan Demirel seslendirdi.

  Filmde, dünyanın en büyük kukla hayranı Walter ve arkadaşları Los Angeles'da tatil yaparken, petrolcü Tex Richman'ın kukla tiyatrosunu yıkarak mekanın altında petrol araması yapacağını ortaya çıkarır. Walter, Mary ve Gary tiyatroyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla farklı yönlere dağılmış olan kuklaları yeniden bir araya getirmesi için Kermit'e yardım eder.

  FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir