Euro
11.3269
1.2%
Dolar
9.7472
1.51%
Altın
564.32
1.94%
Borsa
1.481
0.08%
Bitcoin
609.370
3.60%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C
  Celal İle Ceren'in kamera arkası gülme krizine sokuyor

  Celal İle Ceren'in kamera arkası gülme krizine sokuyor

  Yeni yılda izleyicisiyle buluşacak olan Celal İle Ceren’in kamera arkası görüntüleri, izleyenleri kahkahaya boğuyor.
  • 29.11.2012 - 11:25

  Celal İle Ceren in kamera arkası gülme krizine sokuyor #1

  Çekimler sırasında çok eğlendikleri her hallerinden belli olan sette, Ezgi Mola, Şahan Gökbakar yüzünden sık sık gülme krizine girmiş, tüm ekibin çalışırken çok eğlendiği sette çekimler, sürekli kahkahalar nedeniyle tekrarlanmak zorunda kalmıştı. Film, 18 Ocak 2013'te sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak.

  Celal İle Ceren'in kamera arkası gülme krizine sokuyor

  Celal İle Ceren in kamera arkası gülme krizine sokuyor #2

  18 OCAK VİZYON TARİHİ

  Türk komedi sinemasının gişe rekortmeni ismi Şahan Gökbakar, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı "Celal ile Ceren" adlı yeni yapımıyla sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 Ocak 2013 tarihinde vizyona girecek olan filmde Şahan Gökbakar'ın partnerliğini Ezgi Mola üstlendi. "Celal ile Ceren"in yönetmen koltuğundaysa Togan Gökbakar oturuyor.

  FİLMİN KONUSU

  Filmi, yeni kurduğu Çamaşırhane'nin yapımcılığında izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor.

  Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal'le , büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren, yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebep olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal'in evlilik planları da suya düşer. Filmde Celal ile de izleyicinin gönlüne taht kuracak olan Şahan Gökbakar, kadın-erkek ilişkilerini komedi üslubuyla anlatırken, herkesin kendinden bir şeyler bulacağı kadar da gerçekliğe yakın duruyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir