Euro
10.3771
0.66%
Dolar
8.8571
1.09%
Altın
497.84
1.41%
Borsa
1.38
-1.56%
Bitcoin
367.241
-3.99%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Efsane ikili DiCaprio ve Scorsese yeniden bir arada

  Efsane ikili Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese yeni bir film için tekrar bir araya geliyor.
  • 12.08.2015 - 10:19
  Efsane ikili DiCaprio ve Scorsese yeniden bir arada

  Efsane ikili DiCaprio ve Scorsese yeniden bir arada #1

  893 yılında Şikago'da zihninde kurguladığı cinayetleri işlemek için özel olarak tasarladığı bir otel açan Dr. Henry Howard Holmes, 200 civarında insan öldürmüştü.

  KİTABIN HAKLARINI SATIN ALDI

  H.H. Holmes cinayetleri o dönemin en çok konuşulan konularından biri oldu. Hikayesi gazetelerde dizi halinde yayınlandı. 2003 yılında ise yazar Erik Larson, bu cinayetleri konu alan ve çok satanlar listesine giren bir kitap yazdı.

  Türkçeye çevrilmeyen kitabın adı, "The Devil in the White City: Murder, Magic, and Madness at the Fair That Changed America" idi. Leonardo DiCaprio ise yayınlanır yayınlanmaz kitabın film haklarını satın aldı.

  DİCAPRİO FİLMİN YAPIMCISI OLACAK

  Yıllarca hikayenin üzerinde çalıştı ve yönetmenlik teklifini Martin Scorsese'ye götürdü. Deadline'ın haberine göre, Scorsese filmin senaryosunu "Flightplan", "The Hunger Games" gibi önemli filmlerde imzası olan Bill Ray ile birlikte yazacak. DiCaprio ise filmin yapımcısı olacak.

  Bu, DiCaprio ile Scorsese'nin birlikte çalışacağı altıncı büyük proje. İkili daha önce"Gangs Of New York", "The Aviator", "The Departed", "Shutter Island" ve "The Wolf Of Wall Street" filmlerinde beraber çalışmış ve büyük başarılar elde etmişti. DiCaprio "The Aviator" ve "The Wolf Of Wall Street" filmlerinde sergilediği performansıyla iki Oscar adaylığı kazanmıştı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir