Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
359.429
-1.34%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C
  Emrah'ın filmi Gelmeyen Bahar şaşırttı

  Emrah'ın filmi Gelmeyen Bahar şaşırttı

  Emrah'ın ilk kez yönetmenlik yaptığı Gelmeyen Bahar'ı izleyenler "Emrah'tan böyle bir film beklemiyorduk" dedi.
  • 07.03.2013 - 17:26

  Emrah ın filmi Gelmeyen Bahar şaşırttı #1

  Şarkıcı Emrah’ın yazıp yönettiği “Gelmeyen Bahar” filminin basın gösterimi önceki gün Metro City AVM’de yapıldı. Ayten Uncuoğlu, Kerem Kupacı, Turgay Tanülkü, Orhan Alkaya, Beyza Şekerci ve Hasan Küçükçetin’in rol aldığı film, sinema eleştirmenlerinden geçer not aldı. Filmi izleyenlerden bazıları, “Emrah’tan böyle bir film beklemiyorduk, başarılı bir yapım olmuş” yorumunu yaptı.

  ÖMÜR GEDİK: "ÇOK BEĞENDİM"

  Hürriyet Kelebek sinema yazarı Ömür Gedik, film için “Kurgusunu ve oyunculukları çok beğendim. Dokunaklı bir melodram olmuş, izlerken gerçekten ağladım. Emrah iyi bir başlangıç yapmış. Yıllardır film sektöründe olduğu için ben ondan iyi bir film bekliyordum zaten” dedi.

  COŞKUN ÇOKYİĞİT: "YARATICI VE YENİ BİR ŞEY YOK"

  Film eleştirmeni Coşkun Çokyiğit de “Hayatı boyunca hiç yönetmenlik yapmamış biri, doğru ekiple çalışırsa çok iyi bir film ortaya çıkarabilir. Emrah da ilk filminde tiyatro kökenli bir oyuncu ekibiyle çalışmış. İşin mutfağında da iyi bir ekip var. Makul montaj ustalığıyla iyi bir film ortaya çıkmış. ‘Gelmeyen Bahar’ şiddet ve aile cinayetleri konusuna temas eden bir film. Ancak yaratıcı ve yeni bir şey yok. Emrah’ın ileride daha büyük filmlere imza atacağını düşünüyorum” diye konuştu.

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde (bugün) vizyona giren “Gelmeyen Bahar”, başına gelen üzücü bir olay sonrasında evinden kaçmak zorunda kalan 18 yaşındaki Bahar’ın öyküsünü anlatıyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir