Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
346.229
-0.07%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  İstanbul Amsterdam Burlesque Fest nefesleri kesecek

  Hollandalı burlesque ekibi Dutch Delight Deluxe ilk defa İstanbul'a geliyor.
  • 14.02.2012 - 15:00
  İstanbul Amsterdam Burlesque Fest nefesleri kesecek

  Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılı kutlamaları kapsamında Türkiye'de ilk defa İSTANBUL AMSTERDAM BURLESQUE FEST düzenleniyor. Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu'nun desteği ile organize edilen bu özel etkinliğe eğlencenin ismi 360istanbul, ev sahipliği yapıyor.

  DİPLOMATİK İLİŞKİLERİN 400. YILI

  Hollanda ve Türkiye arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yılının karşılıklı olarak kutlanması kapsamında ünlü Hollandalı burlesque ekibi Dutch Delight Deluxe ilk defa İstanbul'a geliyor. İlklerin adresi 360istanbul ise bu özel şovda yerini alarak İSTANBUL AMSTERDAM BURLESQUE FEST'e ev sahipliği yapıyor.

  İstanbul Amsterdam Burlesque Fest nefesleri kesecek #1

  1700'lerde ortaya çıkan, alaycı ve abartılı bir şekilde dansla oyunculuğu birleştiren Burlesque kelime anlamı olarak aslında esprili taşlamalar, müstehcen şakalar, komik seksapel şovlar anlamına gelse de bu festivalde bundan daha da fazlasını bulacaksınız. Doyasıya eğlenmek ve dünyaca tasdiklenen kalitede bambaşka bir deneyim yaşamak istiyorsanız eğlence hayatının vazgeçilmez adresi 360istanbul'da İSTANBUL AMSTERDAM BURLESQUE FEST'i kaçırmayın...

  TÜRKİYE'DE BİR İLK

  Amsterdam Burlesque Festivali her yıl daha da zenginleşen şov ve gösterileri ile tüm dünyada ün kazanmışken İstanbul bu özel ve renkli festivali ağırlayan ilk şehir oluyor. Uluslararası arenada boy göstermiş ve daha önce Türkiye'de bulunmamış pek çok ünlü Hollandalı sanatçıyı bir araya getiren İSTANBUL AMSTERDAM BURLESQUE FEST bu anlamda da Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

  İstanbul Amsterdam Burlesque Fest nefesleri kesecek #2

  Bu özel gece, Burlesque Show kızları ve farklı dansçıların muhteşem koreografileriyle start alacak. 20 ünlü sanatçının yer alıp, şovlarını sergileyecekleri gecede ihtişamlı performanslar ard arda sahnede olacak. Muhteşem kostümler, abartılı makyajlar, lüks aksesuarlarla, sanatla seksapelin teatral yorumu Burlesque, izleyenlerin aklını başından alacak. Hollandalı sanatçılar Burlesque Show'larının çarpıcı koreografileriyle renkli görsel şovlar sunacak.

  Burlesque meraklıları ve ilk defa burlesque izleyecek olanlar bu özel gece ile İstanbul'da kolay kolay şahit olamayacakları büyük bir kutlamaya tanıklık edecekler. Festival çarpıcı kareler, sanatçılar ve izleyiciler ile bir deneyime dönüşecek..

  İstanbul Amsterdam Burlesque Fest nefesleri kesecek #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir