Petrol
111.13
1.04%
Euro
16.9465
0.87%
Dolar
15.9482
0.48%
Altın
954.6
1.28%
Borsa
239
0.74%
Bitcoin
485.225
1.88%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Iyeoka İstanbul Harbiye'de hayranlarıyla buluştu İZLE

  Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri kapsamında Türkiye'ye gelen Iyeoka, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranları ile buluştu.
  • 10.08.2014 - 15:22
  Iyeoka İstanbul Harbiye'de hayranlarıyla buluştu İZLE

  ENSONHABER.com/ÖZEL HABER Dünyaca ünlü şair ve sanatçı Iyeoka, yoğun ilgi gören solo turu çerçevesinde dün gece Harbiye Açıkhava’da konser verdi. Iyeoka, geleneksel enstrümanları ve teatral tavrı ile hayranlarından tam not aldı.

  Iyeoka İstanbul Harbiye de hayranlarıyla buluştu İZLE #1

  İSTANBUL İÇİN ÖZEL ŞARKI

  Konser öncesi gezmek için İstanbul'a gelen Iyeoka, konserine geçtiğimiz günlerde İstanbul için yazdığı şarkı ile başladı. İstanbul şarkısıyla hayranlarının gönlünü fetheden Iyeoka, konseri sempatik tavırlarıyla devam ettirdi.

  Iyeoka İstanbul için özel şarkı yazdı İZLE

  İZLEYİCİYİ ŞOVUNA KATMASINI BİLDİ

  Hayranlarından hareketli şarkılarına dans ederek eşlik etmelerini isteyen Iyeoka, seyircileri şovunun içine almasını bildi. Konserin sonlarına doğru Nijerya'da kaçırılan kızlar için yazdığı ritmik şarkıda Harbiye'de neredeyse kimse yerinde oturmuyordu.

  Iyeoka İstanbul Harbiye de hayranlarıyla buluştu İZLE #2

  KULİSTE HAYRANLARIYLA BULUŞTU

  İstanbul'u çok sevdiğini ve tekrar geleceğini söyleyen Iyeoka, neredeyse bir buçuk saat aralıksız sahnede kaldı. Nijeryalı sanatçı konser sonrası kuliste hayranlarıyla buluştu, albüm imzaladı.

  Iyeoka İstanbul Harbiye de hayranlarıyla buluştu İZLE #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir