Petrol
85.56
-1.86%
Euro
18.1763
0.22%
Dolar
18.5324
0.17%
Altın
991.46
0.33%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
359.970
-0.51%
20ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 20 C

  Kaos: Örümcek Ağı 30 Mart'ta vizyonda - Tıkla İzle

  Kaos: Örümcek Ağı 30 Mart’ta beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşuyor!
  • 19.03.2012 - 10:07
  Kaos: Örümcek Ağı 30 Mart'ta vizyonda - Tıkla İzle

  Kaos: Örümcek Ağı 30 Mart ta vizyonda - Tıkla İzle #1

  Sinema severler çok yakında Türk Sinema Tarihi'nin şimdiye kadar yapılmamış farklı bir yapımını izleme şansını elde edecekler... Yönetmenliğini Cem Gül'ün yaptığı Tolga Küçük'ün yazdığı Kaos: Örümcek Ağı, daha önce başarısı kanıtlanmış Holywood aksiyon matemetiğine göre hazırlanmış ilk Türkçe senaryo olma özelliği taşıyor.

  FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN..

  Filmin senaristinin 'Bu edebi bir ürün değil bir matematik mühendisliğidir' dediği filmde Rojda Demirer ve Gökhan Mumcu başrolleri paylaşıyorlar... Gökhan Mumcu'nun gözüpek bir Sat Komandosu Yüzbaşı Mete olarak yer aldığı filmde Rojda Demirer ajan olarak beyazperdeye yansıyacak... Filmde oyunculuğu ile gözdolduran Gökhan Mumcu, filmin tamamına yakınında yer alan tüm aksiyon ve kavga sahnelerini kendisi çekti ve dublör kullanmadı. Mumcu'nun, filmin kötü adamı olam Cemal Hünal'la çektiği kavga sahnelerini izleyenler gerçek bir aksiyon izlemenin keyfine varacaklar...

  Senaryo yazımında, Holywood'un en başarılı senaristlerini yetiştirmiş olan ve artık birer "guru" olarak kabul edilen Syd Field, Robert McKee gibi ustaların deşifre ettikleri doğru senaryo kompozisyon teknikleri esas alınlanarak hazırlanan yapımda Türkiye'nin ve dünyanın gündemine dair ciddi ve cesur göndermeler ile gerçek olma ihtimalini kimsenin yabana atmayacağı komplo teorileri yer alıyor.

  Dünya çapındaki filmlerin kurduğu evrensel sinema dilini takip ederek, izleyiciye hem aksiyon dolu dakikalar yaşatmak, hem görsel bir şölen sunmak, hem de takip etmekten keyif alacakları dramatik bir hikaye anlatmak amaçlarıyla, heyecan ve titizlikle üretilen Kaos: Örümcek Ağı, 30 Mart 2012'de beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşacak.


  Görüş Bildir