Petrol
111.65
-0.35%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
488.139
2.86%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  Kaptan Amerika 3'ün en önemli detayı ortaya çıkıyor

  Marvel evrenin başarılı uyarlamalarından biri olan Kaptan Amerika yeni filminde çizgi roman dünyasının en büyük olayını kendisine hikaye edinebilir!
  • 10.09.2014 - 16:12
  Kaptan Amerika 3'ün en önemli detayı ortaya çıkıyor

  Kaptan Amerika 3 ün en önemli detayı ortaya çıkıyor #1

  Geçtiğimiz ilkbahar döneminde vizyona giren ve büyük beğeni toplayan Kaptan Amerika Kış Askeri filmi elde ettiği gişe başarısıyla da Marvel için sevindirici bir proje olmuştu. Filmin yönetmenleri Anthony Russo ve Joe Russo'nun yadsınamaz yeteneği sayesinde bu başarıya ulaşan film pek tabii yeni bir devam filmi ile taçlandırılacak.

  HEMEN KOLLARI SIVADILAR

  Russo kardeşlerin yaptığı açıklamaya göre Marvel Studios, 'Kaptan Amerika Kış Askeri' filminden o kadar memnun olmuş ki, serinin üçüncü filmi için hemen kolların sıvanmasına izin vermiş. İlk iki filmin senaryosunda karşımıza çıkan Christopher Markus ve Stephen McFeely'nin bir kez daha yeni proje için kalem oynatacağı da belirtilirken, yapımın şimdiden "ismine" kavuştuğu belirtildi.

  Yönetmenlerin söylediğine göre stüdyonun başkanı Kevin Feige zaten hali hazırda film için bir isim hazırlamış. Uzun yıllardır Feige'in aklındaki bir hikayeden yola çıkılarak çekime hazır edilecek olan Kaptan Amerika 3 filmi için senaryo yazım işlemi de tamamlanmış. Şimdilik sır gibi saklanan bu şaşırtıcı "ismin" yakın zamanda ortaya çıkacağı konuşuluyor. Akıllara gelen en büyük ihtimal ise Marvel Civil War hikayesinin beyazperdeye Kaptan Amerika 3 başlığı altında uyarlanacak olması.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir