Petrol
93.95
-1.02%
Euro
18.3
0.32%
Dolar
17.9638
0.29%
Altın
1.026
0.38%
Borsa
279
0.00%
Bitcoin
432.152
4.48%
30ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 30 C

  Labirent eleştirmenlerden geçer not aldı - Tıkla İzle

  Bu cuma vizyona girecek olan 'Labirent' filmi, sinema eleştirmenlerinden geçer not aldı.
  • 21.12.2011 - 17:28
  Labirent eleştirmenlerden geçer not aldı - Tıkla İzle

  Labirent eleştirmenlerden geçer not aldı - Tıkla İzle #1

  Başrollerini Meltem Cumbul'la Timuçin Esen'in paylaştığı, Tolga Örnek'in yönettiği 'Labirent' filminin basın gösterimi önceki gün yapıldı. İki Türk istihbaratçısının Türkiye'yi kaosa sürükleyecek acımasız bir saldırıyı önlemek için verdikleri mücadeleyi anlatan film, sinema eleştirmenlerinin beğenisini kazandı. Tolga Örnek'in senaryosunu da kaleme aldığı film, bu cuma vizyona girecek.

  İşte sinema eleştirmenlerinin 'Labirent'le ilgili görüşleri:

  FİLMİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN..

  ATİLLA DORSAY
  GİŞEDE İŞ YAPABİLİR

  Güzel bir ajan filmi ama Tolga Örnek'in daha önceki filmleri gibi kişisel ve sanatsal bir film değil. Daha çok ısmarlama bir iş gibi geldi bana. Ama vaatlerini yerine getiren, rahatça seyredilebilen bir film. Oyunculukları iyi buldum. Hepsi çok iyi. Herhalde gişede iş yapar. Tolga Örnek bize o kadar güzel filmler verdi ki, bu o çapta değil.

  BURAK GÖRAL
  TEMİZ BİR İŞÇİLİK VAR

  Kötü bulmadım. Tolga Örnek'in işlerini beğeniyorum genelde. Düzgün ve temiz bir işçilik kullanıyor. Burada da en çok o hoşuma gitti. Bir de inandırıcı olması için ekstra çaba harcanmış ki, bizde böyle şeyler çok zor oluyor. Film; Türkiye'de ajanlık yapmanın stratejik olarak da, konum olarak da ne kadar zor olduğunun altını çizmekten geri kalmıyor.

  ALPER TURGUT
  TOLGA ÖRNEK BU İŞİ ÖĞRENDİ

  Maceralı, hareketli bir film. Bence olmuş. Ama iki bölümlük bir televizyon dizisine benzemiş. Filmde güzel mesajlar var ama aynı zamanda her şey şiddetle çözülebilirmiş gibi gösterilmiş. Oyunculuklar iyi. Filmde klişeler de var ama onun dışında Tolga Örnek bu işi öğrendi. İyi bir iş, izlenebilir.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir