Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
348.000
3.76%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Onu farklı kılan sadece yorumu değil şarkıları

  Göksel: Yeniden kendi şarkılarımla insanlarla buluşmak ayrı hisler yarattı..
  • 19.02.2012 - 18:30
  Onu farklı kılan sadece yorumu değil şarkıları

  Onu farklı kılan sadece yorumu değil şarkıları #1

  Geçtiğimiz yıllarda yayınladığı nostalji albümlerinden sonra tamamı yeni şarkılardan oluşan ''Bende Bi' Aşk Var''ı dinleyiciyle buluşturan Göksel, kısa sürede yeni şarkılarıyla listelerde yükselişe geçti.

  YENİ ALBÜMDE YENİ HİSLER VAR

  Müzik yazarlarından ve dinleyicilerden tam not alan albümüyle, Hayat Müzik Platformu'nda Ahmet Erten'in sorularını yanıtlayan Göksel '' her albümün heyecanı bir başka oluyor. " Bende Bi' Aşk Var " da bu heyecan diğer albümlere nazaran biraz daha farklıydı. Geçen 4 buçuk yıllık süreçte iki farklı projeyle dinleyiciyle buluştuktan sonra, yeniden kendi şarkılarımla insanlarla buluşmak ayrı hisler yarattı.'' dedi.

  SAÇLARI ÇOK KONUŞULDU

  Yeni albümünde farklı bir imaj çalışmasıyla dinleyicilerin karşısına çıkan Göksel, yeni imajı ile ilgili '' Esasında tam olarak bu albüme özel farklı bir imaj çalışması olduğunu söyleyemem. Özellikle saçlarımı kısaltmam , uzun zamandır düşünüp de cesaret edemediğim bir konuydu. Bu albüme denk gelmesi biraz tesadüf oldu. Bize dostane şekilde kapılarını açan Hollanda Konsolosluğu'nda, Cem Talu tarafından çekilmiş olan albüm fotoğrafları çok başarılı olunca "Acıyor"un klibini de Murat Onbul yönetmenliğinde yine aynı mekanda, aynı ruhla çekmeye karar verdik. Ortaya çıkan güzel ekiple hem fotoğraflar hem de videonun içimize sinen çok iyi işler olduğunu düşünüyorum.'' İfadelerini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir