Euro
9.4464
-0.09%
Dolar
7.8243
-0.09%
Altın
456.45
-0.08%
Borsa
1.325
3.25%
Bitcoin
150.300
-0.66%
6ºC
İstanbul
Sağanak yağış 6 C

  Russel Crowe: Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum

  Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, aktör Russell Crowe'u Topkapı Sarayı'ndaki Mecidiye Köşkü'nde kabul etti.
  • 12.10.2013 - 16:15
  Russel Crowe: Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum

  Russel Crowe: Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum #1

  Dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, Anzak askerlerinin hikayelerini konu alan bir filmine araştırma yapmak için Türkiye'ye geldi. Ülkenin belli köy ve kasabalarını gezdiğini söyleyen Crowe, Edirne, Kapadokya, Fethiye ve İstanbul 'u ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Crowe'yi Topkapı Sarayı'nda kabul etti. Crowe, Bakan Çelik ile beraber basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

  Russel Crowe: Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum #2

  'CROWE'UN FİLMİ, ULUSLARIN ORTAK TARİHİNE HİTAP EDİYOR'

  Bakan Çelik, Crowe'un çekeceği filmin birçok ulusun ortak tarihine hitap edeceğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Burada savaşmış olan Anzaklar ile ilgili film çekmek için geldiler. Elbette bu filmin senaryosu birçok ulusun ortak kaderinin kesişme noktalarını göstermesi bakımından da önemlidir."

   

  'BU ÜLKEYE GERÇEKTEN BAYILIYORUM'

  Russel Crowe: Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum #3

  Bakan Çelik'ten sonra söz alan aktör Russel Crowe de, Türkiye'nin kendisini büyülediğinden söz etti. Crowe, "Türkiye'yi 3. kez ziyaretim oluyor. Bu ülkeye gerçekten bayılıyorum. Benim her zaman büyülemiştir. Türkiye'de Edirne, Fethiye, Kapadokya'yı ziyaret ettim. Mekanlar gezdim. Sayın Bakanla da bir araya geldik. Kendisinden Türkiye'de oyunculuk yapan bazı aktörler için bana yardımcı olmasını isteyeceğim" diye konuştu.

  RUSSEL CROWE TOPKAPI SARAYI'NDA

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir