Petrol
97.14
0.86%
Euro
18.4141
0.75%
Dolar
17.8788
-0.11%
Altın
1.028
-0.48%
Borsa
283
0.00%
Bitcoin
424.637
1.80%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C

  Selfie çılgınlığı Eskişehir'de yarışmaya dönüştü

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen, selfie çılgınlığını bir fotoğraf yarışmasına dönüştürdü.
  • 07.04.2014 - 11:36
  Selfie çılgınlığı Eskişehir'de yarışmaya dönüştü

  Selfie çılgınlığı Eskişehir de yarışmaya dönüştü #1

  Oscar ödül töreninde Ellen Degeneres’in ,ödül töreni devam ederken elindeki cep telefonuyla ünlüleri bir araya toplayıp "selfie" çekmesi ve bunu sosyal medyada paylaşmasıyla dünyada bir "selfie" çılgınlığı başladı.

  YARIŞMANIN BİRİNCİSİNE YEMEK SÖZÜ VERDİ

  Dünyayı kasıp kavuran "Selfie" çılgınlığını yarışmaya dönüştüren Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, kendisi ile en güzel fotoğrafı çektiren kişiyi akşam yemeğini çıkaracak. 

  Selfie çılgınlığı Eskişehir de yarışmaya dönüştü #2

  YARIŞMA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

  Yılmaz Büyükerşen, 30 Mart yerel seçim çalışmaları sırasında karşılaştığı vatandaşların selfie çekme isteklerini geri çevirmedi ve pek çok kişiyle fotoğraf çektirdi. Eskişehir’de 4. kez üst üste Büyükşehir Belediye Başkanı olan Büyükerşen, çekilmiş ’’selfie’’ fotoğrafları ile ilgili sosyal medyada yarışma başlattı.

  4 MAYIS'TA YARIŞMA SONA ERECEK

  Sosyal paylaşım sitesi ’Facebook’ta başlatılan ’’selfie’’ adlı yarışmaya katılım bir hayli fazla. Çekilen fotoğrafları sayfasında yayınlamaya başlayan Büyükerşen, yarışmanın en çok beğeni alan fotoğrafının birinci ilan edileceğini duyurdu. Yarışmanın ikinci ve üçüncüsüne ise "Zamanı Durduran Saat" isimli Nehir Söyleşisi kitabını imzalayıp hediye edecek olan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in yarışması 4 Mayıs 2014 tarihinde sona erecek.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir