Petrol
91.35
-0.49%
Euro
18.4274
-0.64%
Dolar
18.5792
0.04%
Altın
1.021
-0.89%
Borsa
3486
0.00%
Bitcoin
375.288
0.55%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Selin Demiratar Bergen'e dönüştü

  'Patlak Sokaklar - Gerzomat' sinema filminin karakteri Jennifer (Selin Demiratar) arabeskin kraliçesi Bergen’e dönüştü
  • 13.03.2012 - 10:04
  Selin Demiratar Bergen'e dönüştü

  Selin Demiratar Bergen e dönüştü #1

  16 Mart'ta vizyona girecek olan ve Amerikan polisiye filmlerini ti'ye alan "Patlak Sokaklar – Gerzomat" sinema filminin bol sürprizli karakterlerden Jennifer'ı canlandıran başarılı ve güzel oyuncu Selin Demiratar "Dedektif Jennifer kurnaz ve bir o kadar renkli bir karakter, farklı bir tat oldu benim için...Jennifer'la bir çok oyunu rahatlıkla yapabildim bunlardan biride karakterin Bergen şarkısı söylemesi..."Sen Affetsen" şarkısını ben seçtim ama BatesMotelPro ekibinin de çok sevdiği bir şarkıymış güzel bir sahne oldu. Şarkı söyleyen Jennifer sahnelerinde şarkı çok içli olmasına rağmen, biz birbirimize çok güldük" dedi.
  Milyonlarca kez izlenen videoların kahramanları olan ve herkesin "Sütü Seven Kamyoncular" olarak tanıdığı, Volkan Öge, Tansu Tunçel ve Ömür Cedimağar'dan oluşan BatesMotelPro ekibinin yanı sıra, Selin Demiratar, Doğa Rutkay, Kubilay Tunçer ve konuk oyuncu olarak Bülent Serttaş filmde yer alıyor.

  FİLM HAKKINDA GENEL BİLGİ

  BatesMotelPro'nun, "Bana Kitap Al" videosunun ardından 2007 yılında çektikleri "Sütü Seven Kamyoncu" videosu, onların bir anda çok büyük bir kitle tarafından tanınmasını sağladı. Bunları "Buz Gibi Biraderler", "Tuttur En Kral Sensin", "Minibüs", "Yaşam Mücadelesi" gibi viral videoları takip etti... 2011 yılının Ağustos ayında yayınladıkları 5 bölümlük "Patlak Sokaklar" internet dizisiyle tüm mecraların ilgisini çekerek, izleyici kitlesini büyük ölçüde artırmayı başaran ekip, ANS Prodüksiyon ile işbirliği yaparak beyazperde de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
  16 Mart'ta vizyona girecek olan absürd komedi türündeki filmin dağıtımı Özen Film tarafından yapılacaktır.

  FİLMİN KONUSU

  İntikam yemini etmiş hapishane kaçkını Black Jack (Volkan Öge) , sinyalleri TV programlarına karışınca insanları aptala çeviren Gerzomat adlı makineyi ele geçirir... Ancak Gerzomat'ı kullanması için kaçık profesör Mary Jane'e (Doğa Rutkay) ihtiyacı vardır... Cengaver polislerimiz John Lemmon (Tansu Tunçel) , Billy Billy (Ömür Cedimağar) ve polis merkezinin güzel yıldızı, polis memuru Jennifer (Selin Demiratar), Mary Jane'i korumakla görevlendirilirler. Ancak işler hiç de umdukları gibi gitmez. John ve Billy, şehirden bunalmış bir Ayı'nın (Bildiğimiz Ayı) vicdanıyla baş başa kalmışken, Black Jack, Profesör Mary Jane'i kaçırır ve makineyi çalıştırmayı başarır. Kısa sürede tüm halkta aptallık belirtileri baş gösterir. Olaya el koyan karabasan federaller, zeka pırıltısı General (Bülent Serttaş) ve polis şefi agresif Peter'la (Kubilay Tunçer) Black Jack'i durdurmanın yollarını ararlarken, cengaver polisler John ve Billy ise çıldırmış bir halde Black Jack ile kedi fare oyununa başlamışlardır...
  Black Jack, bu yarattığı aptallıklarla dolu dünyada sonsuza dek eğlenebilecek mi?
  John ve Billy normal hayatı sirke çeviren bu aptallık fırtınasının önüne geçebilecekler mi?
  Absürtten fırlamış bu renkli dünyayı pek seveceksiniz...


  Görüş Bildir