Petrol
83.19
0.62%
Euro
19.5317
-0.09%
Dolar
18.6318
-0.03%
Altın
1.06
0.18%
Borsa
4958
0.00%
Bitcoin
321.825
-1.52%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Sıra Dışı Müzik Konserleri’ne Altın Pusula’dan ödül

  TÜHİD'in düzenlediği 15. Altın Pusula Ödülleri’nde, Türk Telekom ve Vaye İletişim’e ödül verildi.
  • 07.06.2016 - 08:58
  Sıra Dışı Müzik Konserleri’ne Altın Pusula’dan ödül

  Sıra Dışı Müzik Konserleri’ne Altın Pusula’dan ödül #1

  Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 15. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Telekom ve Vaye iletişim, Sponsorluk İletişimi kategorisinde ödüle layık görüldü.

  Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri organizasyonuyla ödüle layık görülen Türk Telekom ve Vaye iletişim, proje kapsamında Türk ve dünya müziğinin en seçkin temsilcilerinin sahne aldığı tam 57 konser düzenledi. Konserlerle toplam 165 bin müziksevere ulaşıldı. Projede farklı ve dikkat çekici müzik türlerini icra eden dünya sanatçıları ve Türk halkının ilgiyle takip ettiği Türk sanatçılar Sıra Dışı Müzik Konserleri’nde müzikseverlerle buluştu.

  33 PROJE ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Bu yıl “Birlikte Daha Güzel” temasıyla 15.’si gerçekleştirilen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahipleriyle buluştu. Yarışmanın seçici kurul başkanlığını Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın yaptı.

  15. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne 135’i kurum, 72’si Genç İletişimci Projesi olmak üzere 16 ana ve 10 alt kategoride 207 proje başvuruda bulundu. Projelerden 33’ü ödüllendirildi. Sponsorluk İletişimi Kategorisindeki ödülün kazananı ise Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri organizasyonuyla Türk Telekom ve Vaye İletişim oldu.

  30 FARKLI SANATÇI TÜRKİYE'YE GELDİ

  Geleneksel ve moderni, yerel ve küreseli harmanlayan usta isimleri buluşturan Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri, her kesimden, her yaş grubundan büyük ilgi gördü. Dünyanın pek çok ülkesinden 30 farklı sanatçının ve grubun ağırlandığı konserlere özellikle gençlerin ilgisi büyük oldu. 6.’sı 2015 yılında düzenlenen Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri’nde yılın ilk konuğu İranlı müzisyen Mohsen Namjoo oldu. New York Times Gazetesi tarafından İran'ın Bob Dylan'ı ilan edilen, tarzı Acem-Blues olarak tanımlanan Namjoo, rock ve cazı geleneksel İran müziği ile harmanlayarak kulağa ve ruha ayrı ayrı hitap etti.

  Sıra Dışı Müzik Konserleri dolayısıyla Türkiye’ye ilk kez gelen Mohsen Namjoo, Ankara ve İstanbul’da binlerce hayranı ile buluştu. Konsept kapsamında Namjoo iki konser verdi. İkinci sıra dışı konuk ise Ortadoğu’nun en önemli Ermeni müzisyenlerinden Lena Chamamyan oldu. Arap dünyasının en etkili 500 kişisi arasında gösterilen sanatçı, buğulu sesi ve ezgileri ile müzikseverlerin kulağındaki pası sildi, attı.

  BÜYÜK BESTECİ MİCHEAL NYMAN VE SEZEN AKSU

  İngiltere’nin gelmiş geçmiş en büyük bestecileri arasında gösterilen Michael Nyman Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında Türkiye’ye geldi. Ayrıca dünyanın çığır açan toplulukları arasında gösterilen Niyaz sıra dışı müziği ile hayranlarını mest etti.

  Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri Türkiye’nin dev sanatçılarını da ağırladı; Sezen Aksu, Fahir Atakoğlu, Ara Dinkjiyan ve Erkan Oğur Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri organizasyonu ile sevenlerine ulaştı.


  Görüş Bildir