Petrol
110
0.01%
Euro
16.9215
0.72%
Dolar
15.8309
-0.26%
Altın
937.7
-0.51%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
481.526
0.16%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  Steven Seagal İstanbul'da

  Oyunculuğu ile Holywood'un efsane ismi haline gelen Steven Seagal İstanbul'a geldi.
  • 16.07.2014 - 03:56
  Steven Seagal İstanbul'da

  Steven-Seagal

  Holywood yıldızı ve aynı zamanda Blues tarzında yaptığı müziklerle de adını duyuran Steven Seagal dün akşam İstanbul'a geldi. Seagal,  Thunderbox Avrupa turnesi kapsamında vereceği konser için geldiği İstanbul'da, Bosphorus Entertainment'ın organize ettiği iftar yemeğine katıldı.

  Double Tree by Hilton Oteli'nde verilen iftarda, davetlilerin oruçlarını açmalarının ardından salona gelen Seagal'e basının ilgisi yoğun oldu. Kameraların spot ışıklarından rahatsız olan Seagal, kameramanlardan ışıkların kapatılmasını rica etti.

  Steven Seagal İstanbul'da İZLE

  ELİNDE FİLİSTİN PUŞİSİ

  Daha sonra basına kısa bir açıklama yapan Seagal, İstanbul'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Türk ve Osmanlı tarihi ile çok ilgiliyim. Sadece mimarisi değil, tarihiyle de ilgiliyim. Burada olmaktan da çok memnunum. Ayrıca Ramazan ayınızı da kutlamak isterim. Bu kutsal zaman içerisinde de burada olmaktan ayrıca çok mutluyum" dedi.

  Ünlü yıldızın elinde tuttuğu "Filistin Puşisi" de dikkat çekti. Gazeteciler, Steven Seagal'e, elindeki şalın özel bir anlamı olup olmadığını sordu. Seagal, "Özel bir anlamı yok. Yarın Türk olanlarını da satın alacağım, o zaman onları göreceksiniz" yanıtını verdi. Ardından iftar masasına geçen Seagal hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

  "GÜZEL İNSANLAR, GÜZEL MÜZİK, GÜZEL KÜLTÜR"

  12 kişilik grubuyla birlikte Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle saat 16.30'da Amsterdam'dan İstanbul'a gelen Steven Seagal, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Türkiye'ye ikinci kez geldiğini ve yeniden burada olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Seagal, “Geleneksel Türk müziğini çok seviyorum. Güzel insanlar, güzel müzik, güzel kültür “dedi.

  Steven Seagal, Konser günü düzenleyeceği basın toplantısının ardından, Beşiktaş Belediyesi'nin iftar çadırını ziyaret edecek.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir