Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
378.646
3.36%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Transformers 4 geliyor

  Michael Bay, Oscar adayı Mark Wahlberg'e, çok beklenen "Transformers 4" filminde yer verdi.
  • 13.11.2012 - 13:33
  Transformers 4 geliyor

  Transformers 4 geliyor #1

  Film, 27 Haziran 2014'te gösterime girecek.

  Michael Bay anlatıyor: "Mark müthiş. 'Pain and Gain'de çalışırken çok eğlendik ve onunla tekrar çalışacağımız için çok mutluyum. Onun gibi bir oyuncu, bu film serisine yeniden hayat vermek ve Transformers'ın mirasını devam ettirmek için biçilmiş kaftan."

  Bay, önümüzdeki ilk bahar çekimlerine başlanacak olan "Transformers" serisinin yeni filminin yönetmenliğini yapacak. Bir Viacom, Inc. birimi olan Paramount Pictures'ın Hasbro işbirliği ile çıkaracağı bu filmin yapımcılığını Don Murphy, Tom DeSanto, Lorenzo di Bonaventure ve Ian Bryce, sorumlu yapımcılığını da Steven Spielberg, Michael Bay, Brian Goldner ve Mark Vahradian üstleniyor.

  GİŞEDE BÜYÜK BAŞARI ELDE ETMİŞTİ

  Bay'in ilk "Transformers" filmi, 2007 yılında gişede büyük başarı elde etmişti. Listelere bir numaradan giren film dünya çapında 700 milyon dolardan çok hasılat yaptı. İkinci filmi "Transformers: Revenge Of The Fallen - Yenilerin İntikamı" 2009 yılında vizyona girdi ve dünya çapında 830 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. 2001 yılında "Transformers: Dark Of The Moon - Ayın Karanlık Yüzü" dünya çapında daha da büyük bir hit oldu ve milyar dolarlık hasılatı geçerek, tüm zamanların en çok gişe getiren beşinci filmi oldu. Bugüne kadar film serisi dünya çapında 2,6 milyar dolardan fazla hasılat elde etti.

  YENİ BİR AKSİYON KOMEDİ

  Başarılı yönetmen Michael Bay'den; Mark Wahlberg, Dwayne Johnson ve Anthony Mackie'nin rol aldığı yeni bir aksiyon komedi geliyor: "Pain and Gain". 1990'lar Miami'sinde Amerikan rüyasını kovalarken sonu çok ters giden bir suç girişiminde bulunan üç özel antrenörün inanılmaz ama gerçek hikâyesinden uyarlanan filmde aynı zamanda Ed Harris, Tony Shalhoub, Rob Corddry, Rebel Wilson ve Bar Paly de oynuyor. Film, Pete Collins'in yazdığı dergi haberlerinden Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından senaryoya dökülmüş, yapımcılığını da Donald DeLine, Michael Bay ve Ian Bryce üstlenmiş.

  "PAIN AND GAIN" ülkemizde 12 Temmuz 2013'te gösterime girecek.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir