Dolar
7.2907
0.859%
Euro
8.5326
-0.9265%
Altın
2035.04
-1.3663%
Borsa
1060.59
2.5319%
G. Altın
477.149
-0.4753%
Bitcoin
84407.38
-1.3494%
30ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 30 C

  Yine büyük ödülü Argo aldı - Tıkla İzle

  Hollywood Sahne Sanatçıları Birliği (SAG) ödülleri, Los Angeles'ta düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.
  • 28.01.2013 - 13:43
  Yine büyük ödülü Argo aldı - Tıkla İzle

  Yine büyük ödülü Argo aldı - Tıkla İzle #1

  Geleneksel olarak Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'nin Oscar ödüllerinden 2-3 hafta önce verilen Hollywood Sahne Sanatçıları Birliği (SAG) ödülleri, Los Angeles'ta düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu.

  EN BÜYÜK ÖDÜL ARGO'YA

  Bu yıl 19'uncusu düzenlenen SAG ödüllerinde en büyük ödülü, Merkezi Haber Alma Teşkilatı'nın (CIA) İran'daki 6 Amerikan vatandaşını kurtarmak için düzenlediği operasyonu anlatan "Argo" filmi aldı.

  Operasyon Argo - Türkçe Altyazılı Fragmanı

  Yine büyük ödülü Argo aldı - Tıkla İzle #2

  Filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu Ben Affleck, "En İyi Oyuncu Kadrosu" ödülünü film ekibi adına aldı.

  "En İyi Erkek Oyuncu" ödülü, "Lincoln" filminde köleliğe karşı savaş veren ABD'nin 16. Başkanı Abraham Lincoln'u canlandıran Daniel Day Lewis'e, "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü ise "Silver Lining Playbook" filminde eşini kaybetmiş genç bir kadını oynayan Jennifer Lawrence'a verildi.

  "Lincoln" filmindeki performansı Tommy Lee Jones'a "En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu" ödülünü getirdi. "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödülü ise Victor Hugo'nun ölümsüz eseri "Les Miserables"daki oyunuyla Anne Hathaway'e gitti.

  Televizyon kategorisinde ise "En İyi Erkek Oyuncu-Minidizi/TV Filmi" ödülü, "Hatfields&McCoys" filmindeki performansıyla Kevin Costner'a "En İyi Kadın Oyuncu-Minidizi/TV filmi" ödüü ise "Game Change"da Sarah Palin'i canlandıran Julianne Moore'a verildi.

  Drama alanında "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü "Breaking Bad"deki oyunuyla Bryan Cranston, "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü ise "Homeland"daki başarısı ile Claire Danes aldı.

  "30 Rock" dizisi ise komedi alanında Alec Baldwin'e "En İyi Erkek Oyuncu" ve Tina Fey'e de "En İyi Kadın Oyuncu" ödüllerini getirdi.

  "En İyi Drama Dizisi Oyuncu Kadrosu" ödülü, "Downton Abbey" dizisine, "En İyi Komedi Dizisi Oyuncu Kadrosu" ise "Modern Family"ye verildi.

  Dick Van Dyke ise geceden "Yaşam Boyu Başarı Ödülü" ile ayrıldı.

  Görüş Bildir