taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Kurt Seyid ve Şura Rusları isyan ettirdi

'Kurt Seyid ve Şura'nın Rusya'daki setinden ilginç detaylar çıktı.


Whatsapp ile paylaş

Kurt Seyid ve Şura Rusları isyan ettirdi

Kurt Seyid ve Şura Rusları isyan ettirdi

Kıvanç Tatlıtuğ ile Farah Zeynep Abdullah'ın başrolü paylaştığı 'Kurt Seyid ve Şura'nın çekimleri Rusya'nın St. Petersburg kentinde devam ediyor. Yapıma, Rus medyası da büyük ilgi gösteriyor. Rusya'nın Sesi'nde dizi setinden fotoğraflar eşliğinde diziyle il gili ilginç bilgilere yer verildi. 'İmparatorluk yıkıntıları üzerinde vals' başlığıyla kullanılan haberde, konu ayrıntılı şekilde aktarılıyor.

"TÜRKLER 16 SAAT ÇALIŞIYOR"

Kurt Seyid ve Şura'nın Setinden Görüntüler

Rus çekim grubunun bir üyesinin ağzından şu ifadelere yer veriliyor: Şahsen ben, Türk televizyon ekibinin, kendilerini tamamen ve bütünüyle işe adayan olağandışı çalışkan insanlar olduğunu söyleyebilirim. Biz, 12 saatlik çekim gününe alışığız, Türk konuklarımız ise 16 saat çalışıyor. Çalışmamız öyle bir ayarlandı ki her bir görevi iki kişi yürütüyor. Örneğin, biri Türk diğeri Rus iki yönetmenimiz var. Biri Türk, diğeri Rus iki film seti yöneticisi var.

"DİZİYE KATILAMAYAN İRİ YAPILI KIZLARIMIZ ÇOK ÜZÜLÜYOR"

Rus basınında yer alan haberde, setten şu bilgiler aktarılıyor: Türk ekibi takma saçtan takıya, ayakkabıdan elbiseye her şeyi Türkiye'den getirdi. Bu yüzden kadın giysilerinin çoğu ince yapılı kadınlar için. Diziye katılamayan iri yapılı kızlarımız çok üzülüyor. Yine de kendilerini çar ailesi ve Dünya Savaşı döneminin çağdaşları olarak hissetmelerini sağlamamız için yalvarmaya devam ediyor.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir