taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.759
6.417
1527.06
97149.04
282.791

Lastikçi canı pahasına hırsızlara direndi

Pendik’te bir iş yerinin deposundan kamyon lastikleri çalan hırsızlara, lastikçi canı pahasına direndi. Kaçan hırsızların aracının önüne kendisini siper eden adam, güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Haber Merkezi | 16.02.2019 - 10:24..
Whatsapp ile paylaş

Pendik’te bir grup hırsız, daha önce de hırsızlık yaptıkları yer olan bir temizlik şirketinin deposuna, kamyon lastiği çalmak amacıyla geldi. Orada lastik ustası olarak çalışan Fatih Zengin, hırsızları fark etti ve bölgedeki iş arkadaşlarına seslendi. Fatih Zengin’in seslerini duyan hırsızlar, bölgeden kaçmak için araçlarına binip hızla kaçmaya çalıştı.

Hırsızlara ölümüne direniş İZLE

CAYDIRMAK İÇİN ÇARPSALAR DA VAZGEÇMEDİ

Lastik ustası Zengin ise hırsızları durdurmak için peşlerinden gitmeye karar verdi. Zengin, motoruna binerek deponun kapısına kadar geldi ve hırsızların aracının önünde durarak, adeta kendisini siper etti. Hırsızlar, Fatih Zengin’i caydırmak için ona çarpsa da lastik ustası vazgeçmedi ve bu sefer de motorundan inip kendisini aracın önüne attı.

Lastikçi canı pahasına hırsızlara direndi

4 KEZ HIRSIZLIĞA GELDİLER

Lastik ustası, hırsızları durdurmak için canı pahasına çabalasa da kaçmalarına engel olamadı. Olayı anlatan lastik ustası Zengin; “Benden önce üç kez gelmişler bu dördüncü kez oluyor. Her seferinde buradaki kamyon lastiklerini çalmış hırsızlar. Ben de her işe geldiğimde o bölgeyi kontrol ediyorum. En son geldiğimde hırsızların arabasını fark ettim, içinde 7 kişi vardı. O anda arkadaşlara bağırdım ama arkadaşlar beni duymadı, hırsızlar duydu. Sonra da araba binmeye yöneldiler. Benim de başka çarem yoktu, kapının önünü motorlar kestim. Geri manevra yaptılar, ben tekrar önlerine atladım ama araba beni savurup kaçtılar. Aynı şey tekrar yaşansa yine aynı şekilde davranırdım.” dedi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir