taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7477
6.3546
1468.06
105379.71
271.3
48893.61

Leman Sam konserinde sahneye fırlayan köpeği öldürdüler

Bodrum'da geçen yaz, Leman Sam'ın konseri sırasında sahneye fırlayan ve sanatçının mikrofon uzattığı Mobilya isimli köpek, tarım ilacı katılan tavuk eti verilerek öldürüldü.

DHA | 21.02.2019 - 10:05..
Whatsapp ile paylaş

Ünlü sanatçı Leman Sam'ın, geçen 18 Temmuz'da Bodrum'daki eğlence mekanında verdiği konserde, sahneye bir sokak köpeği fırladı. Sam ve izleyiciler şaşkınlık yaşarken, köpek bir süre sahnede durdu. Leman Sam, sevdiği köpeğe şarkılarını seslendirirken, mikrofon uzattı ve ortaya renkli görüntüler çıktı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler, büyük beğeni topladı.

Leman Sam ile düet yapan sokak köpeğini zehirlediler İZLE

TARIM İLACI KATILAN TAVUK ETİ YEDİRDİLER

Mobilya adı verilen köpek, dün kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından tarım ilacı katılan tavuk eti verilerek zehirlendi. Hayvanseverler tarafından Gümüşlük Mahallesi'ndeki veteriner kliniğine götürülen köpek, kurtarılamadı.

Leman Sam konserinde sahneye fırlayan köpeği öldürdüler

ATEŞ PÜSKÜRDÜ: TÜM ÜLKE CİNAYET MAHALLİ

Köpeğin ölüm haberini alan Leman Sam, büyük üzüntü yaşadı ve Mobilya'yı zehirleyenlere tepki gösterdi. Twitter hesabından "Zehirlediler, bu güzellik artık yok. Yer Bodrum. Lanet olsun." yazan Sam, Instagram hesabından ise "Yıkılsın Bodrum. Bu güzel çocuğu zehirleyip öldürmüşler. Tüm ülke cinayet mahalli." paylaşımında bulundu.

Leman Sam konserinde sahneye fırlayan köpeği öldürdüler

Sanatçı, Mobilya ile konserdeki görüntülerini de paylaştı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir