taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.506

Leonardo DiCaprio Putin'i canlandıracak

Leonardo DiCaprio Amerikan film şirketi Knight Bridge Entertaintment ile anlaşarak Putin karakterini canlandırmaya karar verdi.

Ajanslar | 03.02.2016 - 10:29..
Leonardo DiCaprio Putin'i canlandıracak

"Diriliş" filmi ile Oscar'a "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterilen Leonardo DiCaprio "Putin" adlı filmde Rusya Federasyonu'nun Devlet Başkanı'nın hayatını oynamayı kabul etti.

Leonardo DiCaprio Putin'i canlandıracak

RESMEN ANLAŞTILAR

Daha önce "Efsane Rus devlet adamı Vladimir Putin'i beyaz perdede canlandırmak isterim" diyen Leonardo DiCaprio'nun gelecek yıl çekimleri Rusya'da başlayacak film için Amerikan film şirketi Knight Bridge Entertaintment ile anlaştığı resmen açıklandı.

Şirketin Ermeni asıllı yöneticisi Valeri Saaryan, "Şimdi sıra ilk kez 2010 yılında tanışan Putin ile ünlü aktörü tekrar bir araya getirmek olacak. Senaryo yazılıyor" dedi.

Leonardo DiCaprio Putin'i canlandıracak

PUTİN'İN HİKAYESİ BENİ HEP ÇEKMİŞTİR

Leonardo DiCaprio'da bu projeyi doğrulayarak, "Aslında ben yine Rus mistik Gregori Rasputin'i canlandırmayı da ilginç buluyordum. Bir süre St. Petersburg'a giderek Putin ile ilgili ayrıntılı bilgi toplamak istiyorum. KGB çalışanıyken yükselen bu değerli insanın güç bir devletin başına geçmesi hikayesi hep beni çekmiştir" dedi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)