taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7123
6.3175
1469.54
106493.52
269.975
40378.39

Lise öğrencilerinin tehlikeli mezuniyet kutlaması

Üsküdar’daki özel bir lisenin öğrencileri, lüks otomobilli konvoy oluşturarak kentin cadde ve sokaklarına mezuniyetlerini kutladı.

İHA | 06.05.2019 - 09:45..
Whatsapp ile paylaş

Ellerinde mezun oldukları okulun bayraklarıyla araçların camlarına çıkarak Seyrantepe’den Maslak istikametine doğru ilerleyen gençler, şarkı ve marşlarla doyasıya eğlendi.

Yol boyunca lüks cip ve otomobillerle tur atan gençlerin, tehlikeye aldırış etmemeleri dikkat çekti. Yoldan geçen sürücüler ve vatandaşlar da gençlerin tehlikeli mezuniyet sevincini şaşkınlıkla izledi.

Lise öğrencilerinin tehlikeli mezuniyet kutlaması

Lise öğrencilerinin tehlikeli mezuniyet kutlaması ViDEO

SEYİR HALİNDE SELFİE

Sarıyer’e doğru giderek kutlamaya devam eden gençler, ancak eğlencenin dozunu bir süre sonra kaçırdı. Yolda seyreden araçlar ve kaldırımda insanlar yürüdüğü esnada gençler, oluşturdukları konvoy ve yaptıkları hareketlerle trafiği tehlikeye düşürdü.

Camdan sarkan bazı gençlerin ise seyir halinde selfie yapması, yürekleri ağza getirdi. Bazı gençler ise üstü açık araçlarının üstünde, şarkılar eşliğinde dans etti. Gençlerin konvoyu nedeniyle trafikte yoğunluk meydana gelirken, tehlikeli kutlama ise kameralara yansıdı.

Lise öğrencilerinin tehlikeli mezuniyet kutlaması

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir