taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.32065
6.0339
1328.45
103185.7
227.279

Bisikletle dünya turuna çıkan İngiliz Bursa'da

58 yaşındaki Blanca Fernandez Todea, geçen yıl temmuz ayında Londra'dan başladığı bisiklet turunda 3500 km pedal çevirerek Bursa'ya ulaştı.

İHA | 13.01.2016 - 10:59..
Whatsapp ile paylaş

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında Londra'dan başladığı bisiklet turunda Hollanda, Almanya, Avusturya, Slovakya, Macaristan, Sırbistan, Romanya, Yunanistan ve Bulgaristan gibi 9 ülke geçerek Türkiye'ye gelen Fernandez, yaklaşık 3500 km pedal çevirerek Bursa'ya ulaştı.

TÜRK MUTFAĞINI ÇOK SEVİYOR

Londra'dan Avustralya'ya gitmek üzere yola çıkan 2 çocuk annesi 58 yaşındaki Fernandez, Türkiye'ye giriş yaptığından beri başka ülkelerde bulmadığı samimiyeti, nezaketi burada gördüğünü belirtirken, Türk mutfağını ve misafirperverliğini çok sevdiğini söyledi.

Bisikletle dünya turuna çıkan İngiliz Bursa'da

"BİSİKLETLE GEZERKEN DÜNYA İLE ARANIZDA ENGEL YOKTUR"

Dünyayı yavaş yavaş görmek istediği ve buna en uygun aracın bisiklet olduğunu ifade eden Fernandez, "Bisikletle gezerken dünya ile sizin aranızda engel yoktur. Etrafınızı izleyebilir. İnsanlar konuşmak için size yaklaşabilir" dedi.

Avustralya'ya gidebilmeyi umduğunu daha sonrada Afrika turu planladığını anlatan Fernandez, daha çok yer görmek için sabırsızlandığını sözlerine ekledi. Bursa'da bir gün kalan Todea Kapadokya'ya gitmek için yola çıktı.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir