taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.341
6.09875
1223.51
93616.45
210.014

Madonna: Sahneye sarhoş çıkmam

Sahneye sarhoş çıktı iddialarına yanıt veren dünyaca ünlü popçu Madonna "Sarhoşken o şovları yapamam, iddialar cinsiyetçi" dedi.

18.03.2016 - 18:27..

Madonna: Sahneye sarhoş çıkmam

Sahneye sarhoş ve uyuşturucu madde etkisi altında çıktığı iddialarıyla şu sıra sürekli gündemde olan pop ikonu Madonna, eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

"SARHOŞKEN O ŞOVLARI YAPAMAM"

Madonna, "Sarhoş ya da kafam güzelken o şovları yapamam. Kadın düşmanlığı, çizginin dışına her çıkışımızda sapkın olarak nitelendirildiğimizde kendini gösteriyor" dedi.

"İDDİALAR CİNSİYETÇİ"

İddiaları 'cinsiyetçi' ve 'kadın düşmanı' olarak tanımlayan Madonna'nın mesajının tamamı şöyle;

“Beni desteklediğiniz için teşekkür ederim. Ne yazık ki insanların oyunculuk sanatı ve bir karakteri oynama hakkında hiçbir fikri yok. Kafam güzelken ya da sarhoşken o şovların hiçbirini yapamam. Tüm bu mizojini (kadın düşmanlığı) ve cinsiyetçilik, (kadınlar olarak) sadece eşit ücret almayışımızı değil, aynı zamanda çizginin dışına her çıkışımızda ya da alışılmışın dışında düşündüğümüzde, sapkın olarak nitelendirildiğimiz gerçeğini bir kere daha gösteriyor. Cinsiyetçilik hâlâ var” dedi ve mesajını “Aşk için yaşıyorum” anlamına gelen ‘#livingforlove’ etiketini kullanarak “ama ben #livingforlove”

Madonna: Sahneye sarhoş çıkmam

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)