Euro
15.2519
0.05%
Dolar
13.4314
0.05%
Altın
794.2110
-0.20%
Borsa
2,045.11
0.15%
Bitcoin
569.129
0.07%
6ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 6 C
  Madonna'dan Taliban'a çıplak protesto

  Madonna'dan Taliban'a çıplak protesto

  Madonna Taliban'ı soyunarak protesto etti.
  • 15.10.2012 - 09:44

  Madonna dan Taliban a çıplak protesto #1

  Sahne şovlarıyla adından söz ettiren ABD'li şarkıcı Madonna yine ve yeniden gündemde.. "MDNA Tour" konser turnesinin Los Angeles ayağında verdiği "mesajla" yine adından bir kez daha söz ettirdi. Her fırsatta mesaj vermek için sahnede soyunan Madonna mümkünse artık soyunmasın. Keza görülmedik yeri kalmadı gibi..

  SAHNEDE SOYUNDU

  Ünlü sanatçı Pakistan'da Taliban tarafından okul servisinde vurulan ve yaşam savaşı veren aktivist Malala Yousafzay'ya destek vermek amacıyla sahnede soyundu.

  Madonna dan Taliban a çıplak protesto #2

  MADONNA TALİBAN'I PROTESTO ETTİ

  "DUYDUKTAN SONRA AĞLADIM"

  Los Angeles'ta bulunan Staples Center'daki konserinde kendisini izlemeye gelen hayranlarına ciddi bir mesele konuşmak istediğini söyleyen Madonna, Pakistan'da kız çocukların okutulması için kampanya yürüten 14 yaşındaki Malala Yusufzay'a olanları duyduktan sonra ağladığını söyledi.

  MADONNA'DAN ÇIPLAK MESAJ

  Madonna dan Taliban a çıplak protesto #3

  SIRTINI  GÖSTERDİ

  Madonna dan Taliban a çıplak protesto #4Dinleyicilerine "eğitime destek" çağrısı yapan Madonna daha sonra sahnede soyunmaya başladı. Hayranlarına sırtına yazdırdığı "Malala" yazısını gösteren Madonna daha sonra "Human Nature" adlı şarkısını  genç kız için söyleyeceğini belirtti.

   

   

  DAHA ÖNCE SIRTINA "OBAMA" YAZMIŞTI

  Madonna bu tur kapsamında geçtiğimiz pazartesi Washington'da verdiği konserde "siyah müslüman başkan" Obama'nın Beyaz Saray'a gitmesi için hayranlarına mesaj vermişti. Madonna belindeki Obama dövmesiyle sahneye çıkmıştı.

  Madonna dan Taliban a çıplak protesto #5

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Görüş Bildir