Petrol
89.09
0.26%
Euro
18.2181
-0.05%
Dolar
18.524
-0.14%
Altın
1.01
-0.34%
Borsa
3392
0.00%
Bitcoin
366.350
1.52%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C

  34 beden Beren'in de selülitleri var

  'Yılın En Has İsimleri’ ödül törenine katılan Beren Saat'in selülitleri şaşırttı.
  • 14.03.2012 - 08:46
  34 beden Beren'in de selülitleri var

  34 beden Beren in de selülitleri var #1

  Kadir Has Üniversitesi'nde 5 bin 627 öğrencinin oylarıyla verilen "Geleneksel Yılın Has İsimleri Ödülleri" dün sahiplerini buldu. Kenan Doğulu ile yaşadığı sürpriz aşkıyla gündemden düşmeyen "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinin başrol oyuncusu Beren Saat, törende "Yılın En Has Kadın Oyuncusu" ödülünü aldı. Trafiğe takıldığı için ödül törenine yaklaşık yarım saat geç gelen Saat, bir süre Tolga Çevik'in yayında oturdu. Bu sırada Saat'in selülitleri kameralara yansıdı.

  SAHNEDE ÇOK NEŞELİYDİ

  Ödülü almak için sahneye çıktığında çok neşeli olduğu gözlenen Saat, sürekli kahkaha attı. Ödülünü Kadir Has Üniversitesi rektörü Mustafa Aydın'dan alan Saat'in yanına Dans Kulübü Başkanı Koray Özdemir geldi. Bu sırada Aydın, "Sen çekil şuradan... Ben geçeceğim oraya... Bana her yıl bir fotoğraf armağan ediyorlar. Bu yıl Beren Saat'le şimdi çekildiğim fotoğrafları istiyorum" diyerek espri yaptı. Saat ise, "Bana sadece ödül vereceği söylendi. Bir de sürpriz olacağı söylenmemişti" diyerek kahkaha attı. Saat, geç kaldığı için öğrencilerden özür dilerken, "Dün gece 05.00'e kadar setteydim. Trafiğe de takıldım. Ama ödül almak çok güzel" diye konuştu. Saat, ödülünü aldıktan sonra ise salonu terk etti.

  34 beden Beren in de selülitleri var #2

  KENAN'LA ÇOK İYİYİZ

  Özel hayatıyla ilgili sorulardan kaçan Saat, asansör gelmeyince "Zaten yakalandık" diyerek güldü. Ödül almaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Saat, "Okullara olabildiğince gitmeye çalışıyorum. Çok güzel oluyor. Bakalım nereye varacağız?" diyerek yine kahkaha attı. "Evlilik var mı?" sorusuna ise, "Yani çok iyiyiz" diye cevap veren Saat, asansörü beklemeden merdivenlerden indi. (Milliyet/Cadde)


  Görüş Bildir