Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
363.903
0.64%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Acun Ilıcalı'dan Hülya Avşar'a cevap - izle

  Ilıcalı, Hülya Avşar'ın "Acun gider ben kalırım" sözlerine cevap verdi.
  • 09.07.2013 - 12:01
  Acun Ilıcalı'dan Hülya Avşar'a cevap - izle

  Acun Ilıcalı dan Hülya Avşar a cevap - izle #1

  Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor'ın ardından tatil için geldiği Bodrum'da Mesut Yar'ın sunduğu "Burada laf çok" programına katıldı. Yeni aldığı 1.3 milyon dolar değerindeki surat yatı ile gelen Ilıcalı, Yalıkavak turu atmayı da ihmal etmedi. Ilıcalı, tatile girdiklerini belirterek "Birkaç yayın sözüm vardı onları da yaptıktan sonra tamamen tatil yapacağım" ifadelerini kullandı

  Acun'dan Hülya Avşar'a cevap

  SÜRAT BOTU GEREKSİZ OLDU

  Ilıcalı, gazetecilerin, "Yeni aldığınız sürat yatı ile geldiniz" sorusuna şöyle karşılık verdi:  "Evet. Yayına geç kalmıştık. Biraz tehlikeli oldu gelişimiz. Karanlık olduğundan dolayı bir şey görmedik. Buralar biraz kayalık, biraz gereksiz bir hareket yaptık ama geç kalmıştık o yüzden oldu"

  ACUN'DAN AVŞAR'A YANIT

  Hülya Avşar'ın "Acun gider ben kalırım" sözüne de yanıt veren Ilıcalı, şöyle konuştu: "Hülya yine yapmış yapacağını. İşte Hülya'nın farkı, özgüvende limitsiz olmak. O öyle diyorsa doğrudur bu konuda bir şey demiyorum."

  "HÜLYA BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALDI"

  Hülya Avşar ile geçen sene yaptıkları yüzme yarışında birinci gelen Acun Ilıcalı, bu sene Hülya Avşar'ın karşısına çıkamayacağını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Hülya, boyunun ölçüsünü aldı bence. Gerçekten karşıma çıkamaz, çünkü insanları bir sene kandırabilirsin geçmeden geçtim diyerek. Bu senede yarışırsan ayağımın biri ameliyatlı yine de 3 boy fark atmasam bir daha hiçbir şey söylemem zaten. Hülya ile benim yarışmam en büyük hataydı. Sonrada sıkıştığı yerde 'benim onunla yarışmam mümkün mü' diyor Hülya. Ben hiçbir zaman yarışalım demedim ki, yüzücüyüm diyen kendisi zaten. Hülya'ya gereken cevabı verdiğimi düşünüyorum."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir