Euro
10.1336
0.74%
Dolar
8.6382
1.32%
Altın
486.66
1.28%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
410.821
1.17%
24ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 24 C

  Adını Feriha Koydum benim için bitti - Tıkla İzle

  Burada Laf Çok programına konuk olan Hazal Kaya'dan açıklamalar..
  • 09.10.2012 - 10:31
  Adını Feriha Koydum benim için bitti - Tıkla İzle

  Adını Feriha Koydum benim için bitti - Tıkla İzle #1

  Cnn Türk'te Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına Son Yaz Balkanlar'ın başrol oyuncuları Hazal Kaya, Tardu Flordun, Furkan Palalı ve Luran Ahmet konuk oldu.

  Geçtiğimiz günlerde bazı medya organlarında çıkan Son Yaz Balkanlar'ın yayından kaldırılacağı yönündeki Haberler hakkında konuşan Hazal Kaya, "Reyting kaygısı bizi kaygılandırmıyor. Biz yaptığımız işten zevk alıyoruz. Böyle güzel bir ekibinizle varsa bu ekipten herşey çıkar. Bu reyting yükselir, 1.'de olunabilir dizi de bitebilir. Ama müthiş şeyler yaşıyoruz. Bunun karşılığı reyting değil ama reyting alsak ve bu iş sürerse çok güzel olur" şeklinde konuştu.

  'FERİHA'DAN MUTLU AYRILDIM'

  Başarılı oyuncu Hazal Kaya 'Adını Feriha Koydum' dizisinin kendisi için bittiğini ve artık geri dönüş olmadığını dile getirdi ve sözlerini şöyle sürdürdü; 'Benim kötü anacağım hiçbirşey yok o sette. Benim onlar için tek dileği başarı olabilir. Çünkü orada benim 100 tane arkadaşım çalışıyor''

  Hazal: Adını Feriha Koydum benim için bitti

  Adını Feriha Koydum benim için bitti - Tıkla İzle #2

  Geçtiğimiz günlerde bazı medya organlarında çıkan Son Yaz Balkanlar'ın yayından kaldırılacağı yönündeki haberler hakkında konuşan Hazal Kaya, "Reyting kaygısı bizi kaygılandırmıyor. Biz yaptığımız işten zevk alıyoruz. Böyle güzel bir ekibinizle varsa bu ekipten herşey çıkar. Bu reyting yükselir, 1.'de olunabilir dizi de bitebilir. Ama müthiş şeyler yaşıyoruz. Bunun karşılığı reyting değil ama reyting alsak ve bu iş sürerse çok güzel olur" şeklinde konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir