Euro
10.0476
-0.11%
Dolar
8.5366
0.13%
Altın
482.16
0.34%
Borsa
1.418
0%
Bitcoin
404.998
0.89%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C

  Alanya'da kaybolan Norveçli kızlardan 3 gündür haber yok

  Antalya'nın Alanya ilçesinde 15 yaşındaki Norveçli iki kız arkadaştan 3 gündür haber alınamıyor.
  • 11.08.2015 - 12:12
  Alanya'da kaybolan Norveçli kızlardan 3 gündür haber yok

  5 yıldır Alanya'nın Obagöl mevkiinde yerleşik olarak yaşayan Lila Litta Huhulm, 15 yaşındaki kızı Mia Emilie Haugen, yaklaşık 5 hafta önce Norveç'ten annesinin yanına izne geldi. En son 3 gün önce yine Alanya'da ailesiyle birlikte tatil yapan Norveçli İda Marie Norland (15) ile birlikte görülen Mia'dan 3 gündür haber alınamıyor.

  Alanya da kaybolan Norveçli kızlardan 3 gündür haber yok #1

  PASAPOTUNU DA ALMADI

  İki arkadaşın aileleri, kızlarının bulunması için polise kayıp başvurusunda bulunurken henüz bir sonuca ulaşılamadı. İki arkadaşın fotoğraflarını da sosyal paylaşım sitelerinden 'Kayıp' başlığıyla paylaşan aileler, buraya yazdıkları iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşılmasını bekliyorlar. Mia'nın annesi Lili Lita Hoholm, en son dün bir kişinin aradığını ve kızının telefonunun sattığını söylediğini ifade etti. Hoholm, kızının aynı zamanda çok iyi Türkçe konuştuğunu, 5 hafta önce Türkiye'ye gelen kızının giderken pasaportunu yanına almadığını ve izninin bittiğini, yarın ülkesine dönmesi gerektiğini söyledi.

  SAÇLARINI SİYAHA BOYADI

  Annesi Lina Lita Hoholm ayrıca dün gece kayıp kızları, kızının eski erkek arkadaşıyla birlikte aradıklarını, kızların bir fotoğraf paylaştıklarını belirterek, "Erkek arkadaşı kızıma ulaşmış. Alanya'dayız endişe etmeyin demişler. Bulundukları yerden alınmayı istememişler, adreslerini vermemişler" diye konuştu. Kayıp kızların saçlarını siyaha boyadıkları ve en son Tosmur mahallesinde görüldükleri öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir