Euro
10.0137
0.18%
Dolar
8.3232
0.11%
Altın
477.94
0.06%
Borsa
1.42
0.26%
Bitcoin
466.300
3.28%
17ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 17 C

  Ali Ağaoğlu'nu taşıyan Acun'un uçağı arızalandı

  Erzurum'a gelen Suudi işadamı Al Muhaidib'i ve ona eşlik eden Ali Ağaoğlu'nu İstanbul'a götürecek olan uçak kalkış sırasında arızalandı.
  • 19.01.2015 - 09:27
  Ali Ağaoğlu'nu taşıyan Acun'un uçağı arızalandı

  Ali Ağaoğlu nu taşıyan Acun un uçağı arızalandı #1

  Uçağın kalkışı gecikince işadamları havalimanından kente döndü. Hayvancılık alanında yatırım yapacağı belirtilen Suudi işadamı Sulaiman Al Muhaidib, görüşmeler yapmak üzere yanında işadamları Ali Ağaoğlu ve Ali Demirhan ile birlikte dün sabah özel uçakla Erzurum'a geldi.

  Türkiye'ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi işadamı Sulaiman Al Muhaidib, Erzurum'da hayvancılık alanında yatırım yapmak için araştırma yaptı.

  UÇAK ARIZALANDI

  Ali Ağaoğlu ve Sulaiman Al Muhaidib, özel uçakla İstanbul'a gitmek için havalimanına geldi. İşadamlarının bindiği, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'ya ait Challenger 300 tipi özel uçak, kalkış için pist başına geldiği sırada ana iniş takımındaki arka lastiklerinden birinde sorun çıktı ve fren sistemi kilitlendi. Arıza nedeniyle özel uçak kalkış yapamadı.

  "OFLU'NUN KİTABINDA KORKMAK YOK"

  Ağaoğlu, "Uçak pist başına yaklaştıktan hemen sonra lastik patladı. Ben korkmadım. Çünkü Oflu'nun kitabında ve lugatında korku yok. Uçak Acun Bey'in. Yeni bir uçak. Lastikler patlayınca misafirlerle birlikte inip yeniden şehire gittik.

  "KALKAN HİÇBİR ŞEY HAVADA KALMAZ"

  Kalkan hiçbir şey havada kalmaz. Kalkış sonrası ve anında olsaydı iyi olmazdı. Bizler inanan insanlarız. Ne yazıldı ise o olacaktır. Önemli olan telafisi mümkün olmayan bir şeyin olmaması" dedi.

  Ali Ağaoğlu nu taşıyan Acun un uçağı arızalandı #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir