Petrol
97.6
0.98%
Euro
18.3881
0.49%
Dolar
17.9459
-0.02%
Altın
1.037
0.64%
Borsa
2775
0.00%
Bitcoin
420.166
-3.25%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Ali Sunal: Gökçe'yle ayrılma kararı aldık

  Ali Sunal, Gökçe Bahadır'la ayrılık iddialarını doğruladı.
  • 26.01.2012 - 17:27
  Ali Sunal: Gökçe'yle ayrılma kararı aldık

  Ali Sunal: Gökçe yle ayrılma kararı aldık #1

  Kemal Sunal'ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal (35) ile meslektaşı Gökçe Bahadır (31), üç yıl süren birlikteliğin ardından geçtiğimiz temmuz ayında Bodrum'da nikâh masasına oturmuştu.

  İki gün iki gece süren düğün kutlamalarının ardından Yunan adalarında balayına çıkan çift, verdikleri tüm röportajlarda çok mutlu olduklarını dile getiriyor, birbirlerini çok sevdiklerini söylüyordu. Ancak bu mutluluk fazla uzun sürmedi. Evliliklerinin altıncı ayında "anlaşamadıkları" için ayrılık kararı alan Sunal ve Bahadır, mahkeme sürecini önümüzdeki günlerde başlatacak. Konuyla ilgili Gökçe Bahadır, "Geçinemediğimiz için boşanma kararı aldık. Bu kararın nedeni asla üçüncü bir şahıs değildir" diyerek anlaşmalı olarak boşanmanın yollarını aradıklarını söyledi.

  ALİ SUNAL'DAN "AYRILIK" AÇIKLAMASI

  Ali Sunal, Gökçe Bahadır ayrılığı ile ilgili bir basın açıklaması yaptı:

  "Üzülerek belirtiyorum ki Gökçe Bahadır ile evliliğimizde yol ayrımına girdik. Dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık. Bu süreç ikimizin arasındaki anlaşmazlıklara bağlıdır. Beraber geçirdiğimiz kıymetli zaman için öncelikle Gökçe'ye ve yanımızda olan bütün dostlarımıza teşekkür ederim.

  Konuyla ilgili yaptığım bu açıklamanın yeterli olduğunu düşünüyor, yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyorum. Her ikimiz için de hassas olan bu süreçte değerli basın mensuplarımızın gösterdiği duyarlılığa teşekkür ederim.
  Saygılarımla.
  Ali Sunal..''


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir