Euro
15.1932
-0.81%
Dolar
13.3845
-1.07%
Altın
792.2700
0.36%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
567.200
-1.13%
3ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 3 C

  Alişan: Benim suratıma tükürecek adam anasından doğmadı

  Alişan, 'Yüzüne tüküreceğim' diyen eski dostu Demet Akalın'a kendi programında yanıt verdi.
  • 03.10.2012 - 14:29
  Alişan: Benim suratıma tükürecek adam anasından doğmadı

  Alişan: Benim suratıma tükürecek adam anasından doğmadı #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER Demet Akalın, sosyal medyada daha önce eski dostu Alişan için "Yüzüne bir kere tüküreceğim dur sen, sakın karışıma çıkma yarabbi şükür dersin gerçi sen onada. Son nokta daha konmadı. Ben yüzüne tükürmedikçe" notunu düşmüştü.

  Dün Seda Sayan'ın TV8'deki programında dargın olduğu Alişan'ın yüzüne tüküreceğini tekrar açıklayan Demet Akalın'a Alişan'dan çok sert yanıt geldi.

  İşte Alişan'ın açıklamaları;

  ''Benim bu zamana kadar susmamın tek nedeni, susarak cevap verdiğimi zannetmem. Susmamın tek nedeni aramızda 8 yıl süren dostluk. Beraber yemişliğimiz içmişliğimizin olması ve şu an evli olması. Benim için geçmişte çok farklı olduğu için, ben kesinlikle hiçbir şey konuşmamayı uygun gördüm. 1996 yılından beri beni tanıyorsunuz. Allah'a çok şükür annemin ve babamın başını öne eğdirecek hiçbir şey yapmadım. Hatalarım olmuştur, ben çıkıp özür dilemesini bilmişimdir. Bugüne kadar yapılan her şey bir yere kadardı. Her insan namusu ve şerefi için yaşar.

  ''ALLAH'IN KULU YÜZÜME TÜKÜREMEZ''

  Yaptığımız dostluk içinde hiç birbirimizi kırmadık. Zaman zaman kavga ettiğimiz oldu, ama burada çok ağır bir laf var. Görürsem bilmem ne yapacağım demesi bir hanımefendiye yakışmayacak bir üslup. Bunu bana söyleyen bir erkek olsaydı, tavrım farklı olurdu. Bunlar çok ağır sözler. Suratıma tükürecek birini daha analar doğurmadı. Hiçbir Allah'ın kulu bunu bana yapamaz. Bunu hiç söylenmemiş olarak kabul ediyorum.

  "ELİNİ KALBİNE KOY VE DÜŞÜN"

  8 senedir senin en kötü anında, en mutlu anında en yardıma ihtiyacın olduğunda benim hakkımda sana konuşan insanlar mı yoksa ben mi senin yanındaydım?Elini kalbine koy, vicdanınla, yukarı bakarak Allah'a "Böyle şeyler söylüyorum ama bu çocuk benim gerçekten her zaman yanımdaydı. Bu çocuk 8 sene boyunca bana bir tek yanlış yapmadı ve ben 8 sene sonra çıkıp bu çocuk hakkında böyle şeyler söylüyorum. Acaba doğru mu yapıyorum yanlış mı?" de. O lafları söyleyen insanlarla da sen daha önce neler yaşadın ve şu anda benim için sana neler söylüyorlar ne olur onları bir düşün''

  Ama birkaç kez "Suratına tüküreceğim" diye konuşman hiç yakışmadı. Benim suratıma tükürecek adam daha anasının karnından doğmadı. Çünkü ben öyle bir yanlış yapmadım!''

  Alişan: Suratıma tükürecek adam anasından doğmadı

  Alişan: Benim suratıma tükürecek adam anasından doğmadı #2


  Görüş Bildir