Euro
9.7778
0.09%
Dolar
8.1101
0.04%
Altın
463.59
-0.05%
Borsa
1.365
-0.87%
Bitcoin
453.858
-0.25%
10ºC
İstanbul
Açık 10 C
  Alişan suşi ve dansözle albüm tanıtımı yaptı

  Alişan suşi ve dansözle albüm tanıtımı yaptı

  Alişan "Seni Biraz Fazla Sevdim" adlı yeni albümünün lansman gecesinde ilginç bir organizasyona imza attı.
  • 10.04.2013 - 16:35

  Alişan suşi ve dansözle albüm tanıtımı yaptı #1

  Alişan'ın Bodrum'da, öğle sıcağında beach'te kebap yemesi 2008 yazının konusu olmuş, sanatçıyı, yakın arkadaşı Demet Akalın da dahil olmak üzere pek çok kişi eleştirmişti. O günlerde Alişan, "Orada suşi olsa suşi yerdim" diyerek kendisini savunmuştu.

  DANSÖZLER SUŞİ DAĞITTI

  Alişan, önceki gün piyasaya çıkarttığı, “Seni Biraz Fazla Sevdim” adlı albümünün tanıtım gecesinde ilginç bir organizasyona imza attı. Yepyeni şarkılarını sanat ve iş camiasından birçok davetlinin katıldığı gecede seslendiren Alişan'ın albümünden çok dansözlerin masalara 'Suşi' servisi yapmaları konuşuldu.

  ALİŞAN'IN DANSÖZLÜ SUŞİLİ TANITIM GECESİ

  Alişan sahneye albümü ile aynı adı taşıyan şarkısı ‘’Seni Biraz Fazla Sevdim’’ ile çıktı, albümden sırası ile tüm şarkıları seslendiren Alişan, ’’Ayakta Zor Duruyorum’’ isimli şarkısını seslendirirken dansözler içeri girip masalara suşi servisi yapıp dans ettiler. Geceye katılan tüm konuklar şaşkınlıklarını gizleyemediler ve dansözlere eşlik ettiler.

  "BENİ KIRO GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR"

  Alişan suşi ve dansözle albüm tanıtımı yaptı #22008 yazında yaşanan olayda yakın arkadaşı Demet Akalın'ın kendisine "Ne biçim bir hayvansın sen" demesine de kırılan Alişan, "Kebap yemem niye olay oldu anlayamadım, Demet'e sordum böyle bir şey söylemedim diyor. Söylemese bile bunun alayı olmaz. Onunla arkadaşlık bağlarımı kopardım. Bana kimse hakaret edemez. Ne yapmışım, kebap yemişim, mangal mı yapmışım. Arkadaşlarım, 'beach'deyiz gel kebap yiyelim' diye mesaj atıyor. Ben bunu özellikle yemedim. Beach içinde kebapçı vardı. Pizza olsaydı pizza, suşi olsaydı suşi yerdim. O beach'te her gün 300 tane lahmacun satılıyor. Köşe yazarları bile beni eleştiriyor.

  Ben Türkiye'de yaşıyorum Bodrum'da ne yiyecektim, Amerika'da, Miami'de değilim. Şunu da söylemek istiyorum ben kimsenin izinden gitmiyorum. Beni kıro gibi göstermeye çalışıyorlar, ama ben öyle biri değilim" diyerek kendini savunmuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir