Euro
9.9882
1.23%
Dolar
8.3258
1.79%
Altın
476.36
0.95%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
440.151
-2.66%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C

  Alişan'dan Çağla Şıkel'e zeytin dalı

  Alişan, 1 sene işsiz kaldığını iddia ettiği ve ardından küstüğü Çağla Şıkel'e zeytin dalı uzattı.
  • 19.04.2013 - 10:34
  Alişan'dan Çağla Şıkel'e zeytin dalı

  Alişan dan Çağla Şıkel e zeytin dalı #1

  Türkmax'teki 'Her Şey Tadında' programına konuk olan şarkıcı Alişan, uzun zamandır küs olduğu ve kendi sabah programında 'Çağla ile asla barışmam' dediği eski partneri Çağla Şıkel'e zeytin dalı uzattı.

  'PİŞMANIM'

  Alişan "Çağla hakkında konuştuğum için pişmanım. Keşke konuşmasaydım da sorunu kendi aramızda halletseydik. Meselemde haklıydım ama onunla ilgili televizyonda konuşmakla hata yaptım" dedi.

  Alişan, Kenan Erçetingöz'ün programında Çağla Şikel'le aralarındaki problem yüzünden bir sene işsiz kaldığını açıklamıştı.

  Alişan: Çağla yüzünden 1 yıl işsiz kaldım

  Alişan dan Çağla Şıkel e zeytin dalı #2

  NEDEN KÜSTÜLER

  Alişan, askerden dönünce hazırladığı yarışma formatını Çağla Şıkel'e sunmuş, ünlü manken ise "Artık televizyon programı yapmayacağım" diyerek teklifi reddetmişti. Şıkel ardından projeyi bir televizyon kanalına götürmüş, partner olarak da eşi Emre Altuğ'u seçmişti. Alişan ise "Ben Çağla ile kavga etmedim. Anlaşamadık, ayrıldık. Ben askerdeyken, Çağla ile program yapmak için anlaşma imzaladım ama askerden gelince Çağla, benimle değil eşi Emre Altuğ'la program yaptı. Ben bu imza yüzünden 1 sene işsiz kaldım" diyerek eski dostuna sitem etmişti.

  DEMET'LE MAHKEMELİK OLDULAR

  Eski sıkı dostlar Alişan Demet-Okan Kurt çiftinin, arasındaki soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. "Türkiye Müzik Ödülleri " töreninde Twitter'da başlayan polemik mahkemeye taşınıyor.

  Alişan dan Çağla Şıkel e zeytin dalı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir