Euro
9.4004
0.13%
Dolar
7.8829
0.14%
Altın
458.54
0.11%
Borsa
1.342
0%
Bitcoin
135.801
-6.58%
7ºC
İstanbul
Açık 7 C
  Altın Portakal'da Fatma Girik'in zor anları

  Altın Portakal'da Fatma Girik'in zor anları

  Antalya'da bu yıl 50'ncisi düzenlenen festival, Fatma Girik'in sahnede acı dolu yüz ifadesine sahne oldu.
  • 06.10.2013 - 19:39

  Altın Portakal da Fatma Girik in zor anları #1

  Antalya’da bu yıl 50’ncisi düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, Fatma Girik’in sahnede acı dolu yüz ifadesine sahne oldu.

  Altın Portakal'da Fatma Girik'in zor anları

  1964 yılında düzenlenen ilk Altın Portakal Film Festivali’nde ödül alan film ve sanatçılar ile yarışmaya giren filmlerde görev alan 22 sanatçıya ödüllerin verildiği gecede 1965 yılında " Keşanlı Ali Destanı" filmiyle "en iyi kadın oyuncu" ödülünü alan Fatma Girik’te 38’inci Altın Portakal Film Festivali’nde "Yaşam Boyu Onur Ödülü" alan Ediz Hun ile birlikte 50’nci yıl özel ödülü aldı.

  Ödülün verilmesi öncesinde sahnede sinema geçmişlerinden bahseden Fatma Girik ve Ediz Hun, anlattıkları hatıralarla da salonda bulunan davetlilere keyifli dakikalar yaşattılar.

  EDİZ HUN, FATMA GİRİK'İN ELİNİ SIKTI

  Bir ara Fatma Girik’in elini tutarak konuşmaya başlayan Ediz Hun, Girik’in elini farkında olmadan fazla sıkınca, 70 yaşındaki oyuncunun canı acıdı. Acısı yüzüne yansıyan Fatma Girik, acıyla elini çekerken, önce durumun farkına varmayan Ediz Hun bir an yaşadığı şaşkınlığın ardından Fatma Girik’in elini bıraktı. Ardından Fatma Girik’in elini kontrol eden Ediz Hun, az önce sıkarak acıttığı elini öperek Girik’ten özür diledi.

  Altın Portakal da Fatma Girik in zor anları #2

  Ödülünü Ediz Hun ile birlikte Şevval Sam’ın elinden alan Fatma Girik, rahatsızlığı sebebiyle ödülünü almaya gelemeyen Yönetmen Memduh Ün’ün ödülünü de aldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir