Euro
15.1205
-0.81%
Dolar
13.3165
-0.81%
Altın
787.5240
-1.04%
Borsa
2,062.94
1.02%
Bitcoin
566.501
-1.41%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C
  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın - İzle

  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın - İzle

  Sosyal medyada sesiyle alay konusu olan Ömür Gedik, TV8 ekranlarında yayınlanan 'Aramızda Kalsın' programına konuştu
  • 08.10.2012 - 11:25

  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın - İzle #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER 49. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde sahneye çıkıp şarkı söyleyen Ömür Gedik alay konusu olmuş, sesinden dolayı sosyal medyada çok konuşulmuştu. TV8 ekranlarında yayınlanan 'Aramızda Kalsın' programına telefonla bağlanan Ömür Gedik, eleştirilere ''Tv'den izleyince ses dengelerinin de etkisiyle ben de ortaya çıkan sesten rahatsız oldum. Orada bir sıkıntımız olmuş. Ama bu yayının salondan gelen görüntüsünü de çektirdik. Ben cumartesi günü yayınlayacağım. Onu yayınladıktan sonra yazanların tepkisi değişecek ve bir kısmı da utanacak gibi geliyor. Bir de ben 16 şarkı söyledim. Sinema ve müziği birleştireyim diye biraz fazla abarttım.'' şeklinde yanıt verdi.

  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın - İzle #2"ŞARKI SÖYLEME SEVDANIZ PROJELERİNİZİN FİYAKASINI BOZUYOR"

  İnternet sitesinde "Şarkı söyleme Ömür" başlığıyla haber yapan ve 'Aramızda Kalsın'a konuk olan Sacit Aslan ise; ''Çok iyi neticeler aldığınız sosyal projeleriniz var. Sizin bildiğim kadarıyla koroyla şarkı söylediğinizi biliyorum. Benim size karşı antipatimin olduğu söylenmiş. Size birş ey önermek istiyorum. Şarkı söyleme sevdanız, muvaffak olduğunuz sosyal projelerinizi bütün fiyakasını bozuyor." dedi ve birlikte olduğu Ferhat Göçer'den destek alması gerektiğini dile getirdi.

  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın

  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın - İzle #3

  "ÖMÜR HANIMCIM DİNLEYENLER DE KEYİF ALSIN"

  Ömür Gedik ise sevgilisinden her zaman destek aldığını ve bu işi iddialı olmak için değil keyif almak için yaptığını dile getirince, Sacit Aslan da "Ama Ömür Hanımcım dinleyenler de biraz keyif alsın" dedi. Bunun üzerine Ömür Gedik'in ses tonu değişti ve "İnşallah yanılırsınız ve dünyada hit olurum" diyerek Aslan'a tepki gösterdi.

  Ama Ömür Hanımcım izleyenler de keyif alsın - İzle #4


  Görüş Bildir