Petrol
109.09
-0.01%
Euro
17.5446
-1.59%
Dolar
16.5967
-1.70%
Altın
979.42
-1.28%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
350.404
-3.29%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Araplar Bergüzar'ı kızdırdı

  Arapların Halit Ergenç'e gösterdiği aşırı ilgi Bergüzar'ı kızdırdı.
  • 15.02.2012 - 10:04
  Araplar Bergüzar'ı kızdırdı

  Araplar Bergüzar ı kızdırdı #1

  Oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç önceki gün Borsa Restaurant çıkışı objektiflere takıldı. Birlikte yemek yiyen çiftten Korel, oğulları Ali'nin bebek arabasını iterken, küçük Ali'yi kucağında taşımak ise baba olarak Halit Ergenç'e düştü. Alışveriş merkezinde gezinen çiftin keyfi daha sonra soluklanmak için oturdukları bir kafede Arap turistlerin yoğun ilgisinden dolayı yarım kaldı

  Bir dönem Arap ülkelerindeki televizyonlarda büyük ilgi gören Muhteşem Yüzyıl dizisinden tanıdıkları ünlü oyunucu Halit Ergenç'e aşırı ilgi göstermeleri, belli etmese de Bergüzar Korel'i kızdırdı. Turistlerin özellikle uzamış sakallarıyla dikkat çeken Halit Ergenç ile sık sık fotoğraf çektirdikleri gözlerden kaçmadı. Ergenç'e olan ilgiden sıkıldığı gözlenen Korel'in siniri, eşiyle fotoğraf çektiren alımlı bir Arap kadın turistin çiftin hesabını ödemek istemesiyle ikiye katlandı.

  Milliyet'in haberine göre; Çift, hesaplarını ödemek isteyen turist hayranlarının bu istediğini nazikçe geri çevirirken, iddialara göre ise bu durum karşısında Korel'in yüzü asılıverdi.

  KURABİYE DÜKKANI AÇMIYORUM

  Bu sezon hiçbir dizide yer almayan Bergüzar Korel, son dönemde kurabiye dükkanı açıp ticarete atılacağı şeklinde çıkan haberleri ise "Kurabiye dükkanı açmayı hiç düşünmedim. Ticarete atılmıyorum. Benim bir ofisim var orada iş yapacakmışım gibi yazılmış. Bunu kim söyledi bilmiyorum ama yanlış istihbarat" diyerek hakkında çıkan haberleri yalanladı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir